| Nato: | 22-04-2012 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO1288052 |
| Microchip: | 380260000691543 |
| Madre: | SHILA |
| Padre: | NIYA |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,66% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.36 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() NIYA- -COI: 17.42% |
![]() DANKOHD A ED 0COI: 22.26% |
![]() Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
![]() Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
Adon Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
Fabi Jimili CS- -COI: 23.91% |
||||
![]() Ajša Nemesis CS- -COI: 20.87% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
|||
Bora z Kladenské záře CS- -COI: 17.08% |
||||
![]() Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
![]() Aran Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
Ajax Břevnovská stopa CSHD C -COI: 21.29% |
||
Asi z Pačesova sadu CS- -COI: 10.08% |
||||
![]() Cina ze Slivníku CSHD B -COI: 18.79% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
|||
Aska Jimili CS- -COI: 12.42% |
||||
![]() KIRAHD A ED 0COI: 19.01% |
![]() Bad Reolup- -COI: 17.11% |
![]() Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
|
Ajka od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
Ariel Lobos CS- -COI: 8.95% |
|||
Exa Vopa CS- -COI: 12.32% |
||||
![]() Cilka Křivoklátský AtosHD A -COI: 14.72% |
![]() Ariel Dar přírody CSHD A -COI: 10.79% |
Ariel Lobos CS- -COI: 8.95% |
||
Aka z Pačesova sadu CS- -COI: 10.08% |
||||
![]() Bora Mabosa CSHD A -COI: 15.92% |
Abe z Molu CSHD C -COI: 10.83% |
|||
Bona Heol CS- -COI: 12.32% |
||||
![]() SHILA- -COI: 19.55% |
![]() EDGARDWOLF- -COI: 20.78% |
![]() Heatcliff z Molu Es- -COI: 18.41% |
![]() Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
Adon Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
Fabi Jimili CS- -COI: 23.91% |
||||
![]() Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
Brix Ekar CSHD A -COI: 17.92% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() Cilka z Ponického dvora- -COI: 17.02% |
![]() Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
||
Cabrixa Vopa CS- -COI: 12.48% |
||||
![]() Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
Dan Balmar CS- -COI: 16.94% |
|||
Alda od Pavlišina CS- -COI: 25.33% |
||||
![]() ARIMMINUM CHLOUBADEWOLF- -COI: 19.44% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
![]() Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
Aron z Jitčina dvora CSHD A -COI: 22.43% |
|
Brita ze Šedého dolu CSHD D -COI: 10.56% |
||||
![]() Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
Káj z Rosíkova CS- -COI: 31.93% |
|||
Tola z Pohraniční stráže- -COI: 3.40% |
||||
![]() Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
![]() Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
Barry z Doušova dvora CS- -COI: 6.33% |
||
Aba Vopa CS- -COI: 12.40% |
||||
![]() Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
|||
Aska Jimili CS- -COI: 12.42% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ALAN | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| NIYA | 1 | 4 | 4 | - | - | - | - | - | - |
| DANKO | 4 | 4.75 | 19 | - | - | - | - | - | - |
| Dyk Věrný | 8 | 6 | 48 | 14 (29.17%) | 64.29% | 35.71% | - | - | - |
| Adon Irpruš | 8 | 5.38 | 43 | 19 (44.19%) | 15.79% | 42.11% | 21.05% | 15.79% | 5.26% |
| Adon Kanakor CS | 2 | 5 | 10 | 4 (40%) | 75% | - | - | - | 25% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ALAN | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| NIYA | 4 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DANKO | 19 | 68.42% | 31.58% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Dyk Věrný | 48 | 39.58% | 60.42% | 15.79% | 6.9% | 68 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Adon Irpruš | 43 | 58.14% | 41.86% | 36% | 33.33% | 68.7 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Adon Kanakor CS | 10 | 40% | 60% | 100% | 50% | 68.8 cm | 60.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Adon Irpruš | 0,91385% | 12.5 | 21,06% | 43 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Aska Jimili CS | 0,21545% | 6.25 | 12,42% | 33 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 5,5,6 | Gar z Rosíkova CS | 0,81819% | 12.5 | 20,17% | 130 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 6 | Ariel Lobos CS | 0,21113% | 7.8125 | 8,95% | 42 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Aka z Pačesova sadu CS | 0,1071% | 4.6875 | 10,08% | 5 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 6 | Ajax Břevnovská stopa CS | 0,11613% | 6.25 | 21,29% | 46 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 6 | Asi z Pačesova sadu CS | 0,1071% | 6.25 | 10,08% | 20 |
| 4 | ♂ 6,6,6 - ♀ 5 | Aba Vopa CS | 0,32531% | 7.8125 | 12,4% | 15 |
| 8 | ♂ 6,6,6,6,6 - ♀ 5,6,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,51558% | 13.28125 | 6,33% | 62 |
| 6 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5,6,6 | Alda od Pavlišina CS | 0,30382% | 10.15625 | 25,33% | 35 |
| 4 | ♂ 6 - ♀ 5,6,7 | Dan Balmar CS | 0,11263% | 7.03125 | 16,94% | 54 |
| COI TOTALE: | 3,74631% |