| Nato: | 10-10-2002 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO039850 |
| Microchip: | - |
| Madre: | VELKA |
| Padre: | TABOR |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,98% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 77.42 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.74 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CHEVY | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| VELKA | 2 | 7 | 14 | 1 (7.14%) | - | 100% | - | - | - |
| Juna Hlas divočiny CS | 5 | 6.8 | 34 | 6 (17.65%) | 16.67% | 50% | 16.67% | 16.67% | - |
| Farna Jimili CS | 10 | 7.7 | 77 | 14 (18.18%) | 28.57% | - | 28.57% | 14.29% | 28.57% |
| Alda od Pavlišina CS | 6 | 5.83 | 35 | 6 (17.14%) | 50% | - | 16.67% | 33.33% | - |
| Bruna z Banišťa CS | 8 | 5.38 | 43 | 1 (2.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CHEVY | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| VELKA | 14 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Juna Hlas divočiny CS | 34 | 41.18% | 58.82% | - | 5% | - | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Farna Jimili CS | 77 | 53.25% | 46.75% | 21.95% | 13.89% | 68.1 cm | 62.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Alda od Pavlišina CS | 35 | 42.86% | 57.14% | 40% | 50% | 66.3 cm | 55.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bruna z Banišťa CS | 43 | 48.84% | 51.16% | 33.33% | 40.91% | 67.7 cm | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 3 | Fehérlófia Dalos Duna | 3,54586% | 25 | 16,83% | 38 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Dan Balmar CS | 0,45053% | 9.375 | 16,94% | 54 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | Alda od Pavlišina CS | 0,72917% | 10.9375 | 25,33% | 35 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Aba Vopa CS | 0,21687% | 9.375 | 12,4% | 15 |
| 6 | ♂ 5,5,6 - ♀ 5,5,6 | Barry z Doušova dvora CS | 1,03116% | 15.625 | 6,33% | 62 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Gar z Rosíkova CS | 0,11688% | 7.8125 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,10791% | 4.6875 | 12,16% | 19 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Brita od Pavlišina CS | 0,24306% | 6.25 | 25,33% | 17 |
| 8 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 6,6,6,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,35248% | 11.71875 | 3,4% | 37 |
| 4 | ♂ 7 - ♀ 5,6,6 | Bak z Doušova dvora CS | 0,05156% | 7.03125 | 6,33% | 31 |
| 6 | ♂ 6,7,7,7 - ♀ 5,6 | Flit z Rosíkova CS | 0,10829% | 8.59375 | 11,03% | 61 |
| 6 | ♂ 6,7,7,7 - ♀ 5,6 | Bruna z Banišťa CS | 0,10729% | 8.59375 | 9,86% | 43 |
| COI TOTALE: | 7,06107% |