| Nato: | 29-11-2002 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO0353313 |
| Microchip: | - |
| Madre: | ARIMMINUM I'NAHANI |
| Padre: | Bazilišek Mrazivé ticho |
| Allevatore: | VAN DER GEN TESSA |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 28.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 17,11% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 82.26 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.53 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| RASKA x Berserker z Peronowki 2006-01-15 | |||||
| BLESS ♂ | - | - | - | - | |
| RIKO ♂ | HD A | ED 0 | n/DM | - | |
| KIBA ♂ | - | - | - | - | |
| NUBE ♁ | HD A | - | - | - | |
| ZEUS ♂ | - | - | - | - | |
| UMA ♁ | - | - | - | - | |
| RASKA x ARIMMINUM IENAPLISSKEN 2008-09-06 | |||||
| CALYPSO ♁ | - | - | - | - | |
| NOOR ♁ | HD B | ED 1 | - | - | A67 OF P1 |
| DUNCAN ♂ | - | - | - | - | |
| YURI ♂ | HD A | ED 0 | - | - | |
| SOCO ♂ | - | - | - | - | |
| BRANDO ♂ | - | - | - | - | |
| ANUBI ♂ | - | - | - | - | |
| MADY ♁ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RASKA | 2 | 7 | 14 | 4 (28.57%) | 75% | 25% | - | - | - |
| ARIMMINUM I'NAHANI | 4 | 6.5 | 26 | 6 (23.08%) | 66.67% | 16.67% | - | 16.67% | - |
| Ambra Vlčí naděje | 10 | 6.8 | 68 | 39 (57.35%) | 66.67% | 30.77% | 2.56% | - | - |
| Cira Volání rodu | 3 | 6.33 | 19 | 5 (26.32%) | 20% | 20% | 40% | 20% | - |
| Dyna ze Slivníku CS | 2 | 5.5 | 11 | 5 (45.45%) | 40% | - | 40% | - | 20% |
| Aska Jimili CS | 5 | 6.6 | 33 | 6 (18.18%) | 66.67% | 16.67% | 16.67% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RASKA | 14 | 64.29% | 35.71% | - | 20% | - | 67 cm | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM I'NAHANI | 26 | 46.15% | 53.85% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ambra Vlčí naděje | 68 | 36.76% | 63.24% | 16% | 13.95% | 70.5 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cira Volání rodu | 19 | 47.37% | 52.63% | 44.44% | 30% | 69.3 cm | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dyna ze Slivníku CS | 11 | 36.36% | 63.64% | 25% | 57.14% | 68 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Aska Jimili CS | 33 | 54.55% | 45.45% | 11.11% | 26.67% | 69 cm | 46 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,5 | Barry z Doušova dvora CS | 0,82493% | 12.5 | 6,33% | 62 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Alda od Pavlišina CS | 0,24306% | 7.8125 | 25,33% | 35 |
| 6 | ♂ 6,6,7 - ♀ 4,7,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,50354% | 11.71875 | 3,4% | 37 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,21582% | 6.25 | 12,16% | 19 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,5 | Brita od Pavlišina CS | 0,48611% | 9.375 | 25,33% | 17 |
| 29 | ♂ 5,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 2,38037% | 33.59375 | 25% | 246 |
| 8 | ♂ 5,5,6,7 - ♀ 6,6,7,7 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,39558% | 13.28125 | 1,36% | 30 |
| 4 | ♂ 5,5,6 - ♀ 7 | Kazan (F1) z Pohraniční stráže | 0,09766% | 8.59375 | 0% | 20 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6,7 | Bruna z Banišťa CS | 0,21458% | 8.59375 | 9,86% | 43 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6,7 | Flit z Rosíkova CS | 0,21658% | 8.59375 | 11,03% | 61 |
| 6 | ♂ 5,7 - ♀ 6,6,7,7 | Ayak z Vlamy CS | 0,10571% | 8.59375 | 8,35% | 38 |
| 6 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 7,7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,10238% | 7.8125 | 4,86% | 21 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Ada z Pohraniční stráže | 0,05286% | 3.90625 | 8,35% | 13 |
| 4 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5 | Brest z Pohraniční stráže | 0,05083% | 5.46875 | 4,13% | 3 |
| COI TOTALE: | 5,89001% |