| Nato: | 19-12-2005 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Moki od Úhoště |
| Padre: | Doran z Ponického dvora |
| Allevatore: | od Úhoště |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 17,53% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.77 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Queety od Úhoště x Argo Přízrak Karpat 2008-12-06 | |||||
| Crying Wolf Funy ♁ | - | - | - | - | |
| Crying Wolf Fergus ♂ | - | - | - | - | |
| Crying Wolf Fiona ♁ | HD C | - | n/n | - | |
| Crying Wolf Flóra ♁ | - | - | - | - | |
| Crying Wolf Freki ♂ | - | - | - | - | |
| Crying Wolf Fülöph ♂ | - | - | - | - | |
| Crying Wolf Fanthagiro ♁ | - | - | - | - | |
| Queety od Úhoště x Blue de la Louve Blanche 2009-11-15 | |||||
| Crying Wolf Nadine ♁ | - | - | - | - | |
| Crying Wolf Naira ♁ | - | - | - | - | |
| Crying Wolf Nestor ♂ | - | - | - | - | |
| Crying Wolf Nike ♁ | - | - | - | - | |
| Crying Wolf Nyx ♂ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Queety od Úhoště | 2 | 6 | 12 | 1 (8.33%) | - | - | 100% | - | - |
| Moki od Úhoště | 6 | 6.5 | 39 | 13 (33.33%) | 69.23% | 23.08% | - | 7.69% | - |
| Ko-Ko z Molu Es | 7 | 5.71 | 40 | 13 (32.5%) | 69.23% | 23.08% | 7.69% | - | - |
| Ajbix Mrazivé ticho | 6 | 5.33 | 32 | 16 (50%) | 31.25% | 18.75% | 18.75% | 25% | 6.25% |
| Ajša Dar přírody CS | 2 | 7 | 14 | 6 (42.86%) | 33.33% | 50% | 16.67% | - | - |
| Aka z Pačesova sadu CS | 1 | 5 | 5 | 1 (20%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Queety od Úhoště | 12 | 41.67% | 58.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Moki od Úhoště | 39 | 64.1% | 35.9% | 20% | 14.29% | 68.4 cm | 61 cm | 112.6 | 54.1 | - | - | - | - |
| Ko-Ko z Molu Es | 40 | 57.5% | 42.5% | 21.74% | 17.65% | 66 cm | 62.7 cm | - | - | - | 104 | 55 | - |
| Ajbix Mrazivé ticho | 32 | 65.63% | 34.38% | 33.33% | 81.82% | 67.1 cm | 62.4 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ajša Dar přírody CS | 14 | 42.86% | 57.14% | 50% | 50% | 68.3 cm | 61.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Aka z Pačesova sadu CS | 5 | 40% | 60% | 50% | 33.33% | 69 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 6 | Dan Balmar CS | 0,45053% | 14.0625 | 16,94% | 54 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 7 | Alda od Pavlišina CS | 0,24306% | 13.28125 | 25,33% | 35 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Flit z Rosíkova CS | 0,21658% | 7.8125 | 11,03% | 61 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Bruna z Banišťa CS | 0,21458% | 7.8125 | 9,86% | 43 |
| 4 | ♂ 4 - ♀ 6,6,6 | Acarka Bropa CS | 0,61233% | 10.9375 | 4,97% | 22 |
| 24 | ♂ 5,5,5,5,5,6,6,6,7 - ♀ 6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 5,37109% | 35.15625 | 25% | 246 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,05035% | 7.03125 | 3,4% | 37 |
| 6 | ♂ 5 - ♀ 6,6,6,7,7 | Ayak z Vlamy CS | 0,42286% | 9.375 | 8,35% | 38 |
| 7 | ♂ 5 - ♀ 6,6,6,7,7,7 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,44503% | 10.15625 | 1,36% | 30 |
| 4 | ♂ 5,6,6 - ♀ 7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,05119% | 7.03125 | 4,86% | 21 |
| 7 | ♂ 5,6,6 - ♀ 7,7,7,7 | Ara z Pohraniční stráže | 0,20313% | 9.375 | 4,31% | 29 |
| 7 | ♂ 5 - ♀ 7,7,7,7,7,7 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,26989% | 7.8125 | 10,65% | 33 |
| COI TOTALE: | 8,55062% |