| Nato: | 06-02-2014 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO1454101 |
| Microchip: | 380260000766090 |
| Madre: | MAYA |
| Padre: | ATOS |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,96% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.31 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() ATOS- -COI: 21.10% |
![]() HALCON PASSO DEL LUPO- -COI: 18.74% |
![]() EDGAR PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.62% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
|||
Agarka SaberusHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() UMAHD A -COI: 20.00% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
Aran Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
|||
Cina ze Slivníku CSHD B -COI: 18.79% |
||||
![]() ARWEN- -COI: 23.49% |
![]() BRIXI CASA DELLA ROSA- -COI: 19.87% |
![]() Ajax od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
|
Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() VEDAHD B -COI: 20.13% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
||||
![]() SHIELA- -COI: 16.16% |
![]() Batt Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() IUNAHD A ED 0COI: 19.47% |
Handy od ÚhoštěHD B -COI: 17.40% |
|||
VEDAHD B -COI: 20.13% |
||||
![]() MAYA- -COI: 19.55% |
![]() EDGARDWOLF- -COI: 20.78% |
![]() Heatcliff z Molu Es- -COI: 18.41% |
![]() Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
Adon Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
Fabi Jimili CS- -COI: 23.91% |
||||
![]() Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
Brix Ekar CSHD A -COI: 17.92% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() Cilka z Ponického dvora- -COI: 17.02% |
![]() Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
||
Cabrixa Vopa CS- -COI: 12.48% |
||||
![]() Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
Dan Balmar CS- -COI: 16.94% |
|||
Alda od Pavlišina CS- -COI: 25.33% |
||||
![]() ARIMMINUM CHLOUBADEWOLF- -COI: 19.44% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
![]() Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
Aron z Jitčina dvora CSHD A -COI: 22.43% |
|
Brita ze Šedého dolu CSHD D -COI: 10.56% |
||||
![]() Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
Káj z Rosíkova CS- -COI: 31.93% |
|||
Tola z Pohraniční stráže- -COI: 3.40% |
||||
![]() Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
![]() Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
Barry z Doušova dvora CS- -COI: 6.33% |
||
Aba Vopa CS- -COI: 12.40% |
||||
![]() Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
|||
Aska Jimili CS- -COI: 12.42% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BYRON | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ATOS | 1 | 2 | 2 | - | - | - | - | - | - |
| HALCON PASSO DEL LUPO | 1 | 6 | 6 | 1 (16.67%) | 100% | - | - | - | - |
| EDGAR PASSO DEL LUPO | 13 | 5.08 | 66 | 17 (25.76%) | 64.71% | 29.41% | 5.88% | - | - |
| CLOVER | 12 | 7.58 | 91 | 24 (26.37%) | 54.17% | 37.5% | 4.17% | 4.17% | - |
| Dik Břevnovská stopa CS | 2 | 7 | 14 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BYRON | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ATOS | 2 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| HALCON PASSO DEL LUPO | 6 | 33.33% | 66.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| EDGAR PASSO DEL LUPO | 66 | 63.64% | 36.36% | 2.38% | - | 64 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| CLOVER | 91 | 51.65% | 48.35% | 8.51% | 13.64% | 69 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dik Břevnovská stopa CS | 14 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Charon Šedá eminence | 1,78249% | 18.75 | 17,24% | 120 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 4 | Dina z Banišťa CS | 0,1052% | 10.15625 | 8,72% | 27 |
| 4 | ♂ 6,6,7 - ♀ 4 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,53607% | 10.15625 | 12,32% | 32 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 4 | Fea Jimili CS | 0,11837% | 7.03125 | 23,91% | 28 |
| 8 | ♂ 6,7,7,7,7 - ♀ 5,5,6 | Gar z Rosíkova CS | 0,70131% | 12.5 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Aska Jimili CS | 0,10772% | 4.6875 | 12,42% | 33 |
| 5 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6,6 | Alda od Pavlišina CS | 0,12153% | 7.8125 | 25,33% | 35 |
| 4 | ♂ 7 - ♀ 5,6,7 | Dan Balmar CS | 0,05632% | 6.25 | 16,94% | 54 |
| 7 | ♂ 7,7,7,7 - ♀ 5,6,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,10312% | 8.59375 | 6,33% | 62 |
| COI TOTALE: | 3,63213% |