| Nato: | 16-12-2003 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO04117643 |
| Microchip: | - |
| Madre: | Petra Šedá eminence |
| Padre: | ROBINHOOD |
| Allevatore: | DELLA VITTORIA ALATA |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 25.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 37,89% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 69.35 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.33 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UNICUM | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ROBINHOOD | 3 | 7 | 21 | 6 (28.57%) | 33.33% | 50% | - | 16.67% | - |
| CLOVER | 12 | 7.58 | 91 | 24 (26.37%) | 54.17% | 37.5% | 4.17% | 4.17% | - |
| Dik Břevnovská stopa CS | 2 | 7 | 14 | - | - | - | - | - | - |
| Atos Břevnovská stopa CS | 2 | 7 | 14 | 2 (14.29%) | 50% | - | - | 50% | - |
| Ben z Vlčí pláně CS | 3 | 6.33 | 19 | 9 (47.37%) | 77.78% | - | 11.11% | 11.11% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UNICUM | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ROBINHOOD | 21 | 61.9% | 38.1% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CLOVER | 91 | 51.65% | 48.35% | 8.51% | 13.64% | 69 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dik Břevnovská stopa CS | 14 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Atos Břevnovská stopa CS | 14 | 28.57% | 71.43% | - | 20% | - | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ben z Vlčí pláně CS | 19 | 47.37% | 52.63% | 66.67% | 40% | 66.7 cm | 46.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 2 - ♀ 1 | Petra Šedá eminence | 27,44947% | 75 | 14,53% | 35 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 3 | Gar z Rosíkova CS | 0,93508% | 21.875 | 20,17% | 130 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 4 | Aba Vopa CS | 0,43375% | 12.5 | 12,4% | 15 |
| 4 | ♂ 5,5,6 - ♀ 4 | Barry z Doušova dvora CS | 0,6187% | 14.0625 | 6,33% | 62 |
| 26 | ♂ 6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,5,6,6,6,6,6,6,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 0,85449% | 32.03125 | 25% | 246 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Flit z Rosíkova CS | 0,10829% | 6.25 | 11,03% | 61 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Bruna z Banišťa CS | 0,10729% | 6.25 | 9,86% | 43 |
| 4 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5 | Acarka Bropa CS | 0,05103% | 7.03125 | 4,97% | 22 |
| 4 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5 | Atos z Belešova CS | 0,05414% | 7.03125 | 11,03% | 68 |
| 6 | ♂ 6,6,7,7,7 - ♀ 5 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,0989% | 8.59375 | 1,36% | 30 |
| 6 | ♂ 6,6,7,7,7 - ♀ 5 | Ayak z Vlamy CS | 0,10571% | 8.59375 | 8,35% | 38 |
| 7 | ♂ 6,7,7,7 - ♀ 5,6,7 | Ara z Pohraniční stráže | 0,05078% | 9.375 | 4,31% | 29 |
| COI TOTALE: | 30,86762% |