| Nato: | 23-11-1993 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Arka Hlas divočiny CS |
| Padre: | Baker Šedá eminence |
| Allevatore: | Vnuci Karpat |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 17,05% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 67.74 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 5.91 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bella Vnuci Karpat CS | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Arka Hlas divočiny CS | 3 | 4 | 12 | 3 (25%) | 100% | - | - | - | - |
| Cabrixa Vopa CS | 4 | 6.75 | 27 | 4 (14.81%) | 25% | 25% | 25% | 25% | - |
| Acarka Bropa CS | 3 | 7.33 | 22 | - | - | - | - | - | - |
| Brixa z Pohraniční stráže | 1 | 8 | 8 | - | - | - | - | - | - |
| Astra z Pohraniční stráže | 4 | 1.75 | 7 | 1 (14.29%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bella Vnuci Karpat CS | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Arka Hlas divočiny CS | 12 | 75% | 25% | 44.44% | - | 67 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Cabrixa Vopa CS | 27 | 37.04% | 62.96% | 40% | 29.41% | 67.5 cm | 64.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Acarka Bropa CS | 22 | 50% | 50% | 18.18% | 63.64% | 66.5 cm | 55.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Brixa z Pohraniční stráže | 8 | 75% | 25% | 16.67% | 100% | 62 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Astra z Pohraniční stráže | 7 | 28.57% | 71.43% | - | 80% | - | 30.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | ♂ 3,4,4 - ♀ 3,5,5 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 11,71875% | 43.75 | 25% | 246 |
| 13 | ♂ 4,5,5,5,6,6,6 - ♀ 4,5,6,6,7,7 | Xavan z Pohraniční stráže | 0,29297% | 34.375 | 0% | 3 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Astra z Pohraniční stráže | 0,39406% | 9.375 | 0,8% | 7 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,5 | Ara z Pohraniční stráže | 0,81253% | 12.5 | 4,31% | 29 |
| 9 | ♂ 6,6 - ♀ 4,5,6,7,7,7,7 | Lord z Pohraniční stráže (F3) | 0,59052% | 17.1875 | 0,78% | 68 |
| 13 | ♂ 5,6,6,6,6,7,7,7,7 - ♀ 5,6,7,7 | Xela z Pohraniční stráže (F3) | 0,14648% | 18.75 | 0% | 4 |
| 12 | ♂ 5,6,6,6,7,7,7,7 - ♀ 5,6,7,7 | Sarik (Canis Lupus) | 0,04883% | 17.1875 | 0% | 2 |
| 7 | ♂ 5,6,6,6 - ♀ 5,7,7 | Alma Soleg CS (PT) | 0,09766% | 12.5 | 0% | 2 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Afír z Pohraniční stráže | 0,09766% | 6.25 | 0% | 28 |
| 7 | ♂ 6,7,7,7 - ♀ 5,6,7 | Ink z SNB CS (F2) | 0,14648% | 9.375 | 0% | 6 |
| 4 | ♂ 6 - ♀ 5,7,7 | Mona z Pohraniční stráže (F4) | 0,09766% | 6.25 | 0% | 5 |
| COI TOTALE: | 14,44359% |