| Nato: | 23-06-1992 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Asta Ladce CS |
| Padre: | Atos Heol CS |
| Allevatore: | od Chrudimky |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 17,9% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 61.29 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 5.77 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anry od Chrudimky CS | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Atos Heol CS | 7 | 5.43 | 38 | 13 (34.21%) | 46.15% | 7.69% | 15.38% | 23.08% | 7.69% |
| Barry z Doušova dvora CS | 13 | 4.77 | 62 | 6 (9.68%) | 50% | 33.33% | - | 16.67% | - |
| Ayak z Vlamy CS | 5 | 7.6 | 38 | - | - | - | - | - | - |
| Caro z Pohraniční stráže | 2 | 4 | 8 | - | - | - | - | - | - |
| Lord z Pohraniční stráže (F3) | 20 | 3.4 | 68 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anry od Chrudimky CS | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Atos Heol CS | 38 | 47.37% | 52.63% | 16.67% | 30% | 66.7 cm | 62.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Barry z Doušova dvora CS | 62 | 50% | 50% | 22.58% | 29.03% | 70 cm | 28.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ayak z Vlamy CS | 38 | 47.37% | 52.63% | 27.78% | 30% | 68.4 cm | 42.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Caro z Pohraniční stráže | 8 | 62.5% | 37.5% | 40% | 33.33% | 70 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Lord z Pohraniční stráže (F3) | 68 | 36.76% | 63.24% | 4% | 13.95% | 65 cm | 41.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | ♂ 4,4,5 - ♀ 3,3,4 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 12,20703% | 46.875 | 25% | 246 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | Ara z Pohraniční stráže | 1,2188% | 15.625 | 4,31% | 29 |
| 13 | ♂ 5,5,6,6,6,7,7 - ♀ 4,4,5,5,5,6 | Xavan z Pohraniční stráže | 0,3418% | 35.9375 | 0% | 3 |
| 8 | ♂ 5,6,6,7,7 - ♀ 4,5,6 | Lord z Pohraniční stráže (F3) | 1,57471% | 18.75 | 0,78% | 68 |
| 12 | ♂ 6,6,7,7,7,7 - ♀ 5,5,6,6,6,7 | Xela z Pohraniční stráže (F3) | 0,09766% | 17.96875 | 0% | 4 |
| 12 | ♂ 6,6,7,7,7,7 - ♀ 5,5,6,6,6,7 | Sarik (Canis Lupus) | 0,09766% | 17.96875 | 0% | 2 |
| 7 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 5,5,6 | Alma Soleg CS (PT) | 0,09766% | 12.5 | 0% | 2 |
| 5 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 5 | Odon z Pohraniční stráže (F2-F4) | 0,09842% | 9.375 | 0,78% | 16 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6 | Mona z Pohraniční stráže (F4) | 0,14648% | 7.03125 | 0% | 5 |
| 7 | ♂ 6,7,7,7 - ♀ 5,6,7 | Ink z SNB CS (F2) | 0,04883% | 9.375 | 0% | 6 |
| COI TOTALE: | 15,92903% |