| Nato: | 27-08-2004 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO0521546 |
| Microchip: | - |
| Madre: | ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA |
| Padre: | EDGAR PASSO DEL LUPO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27% Powered by WGI LAB |
| COI: | 29,48% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 61.29 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 5.96 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PASCAL PASSO DEL LUPO | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| EDGAR PASSO DEL LUPO | 13 | 5.08 | 66 | 17 (25.76%) | 64.71% | 29.41% | 5.88% | - | - |
| CLOVER | 12 | 7.58 | 91 | 24 (26.37%) | 54.17% | 37.5% | 4.17% | 4.17% | - |
| Dik Břevnovská stopa CS | 2 | 7 | 14 | - | - | - | - | - | - |
| Atos Břevnovská stopa CS | 2 | 7 | 14 | 2 (14.29%) | 50% | - | - | 50% | - |
| Ben z Vlčí pláně CS | 3 | 6.33 | 19 | 9 (47.37%) | 77.78% | - | 11.11% | 11.11% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PASCAL PASSO DEL LUPO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| EDGAR PASSO DEL LUPO | 66 | 63.64% | 36.36% | 2.38% | - | 64 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| CLOVER | 91 | 51.65% | 48.35% | 8.51% | 13.64% | 69 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dik Břevnovská stopa CS | 14 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Atos Břevnovská stopa CS | 14 | 28.57% | 71.43% | - | 20% | - | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ben z Vlčí pláně CS | 19 | 47.37% | 52.63% | 66.67% | 40% | 66.7 cm | 46.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 2 | Dik Břevnovská stopa CS | 6,99942% | 37.5 | 15,75% | 14 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 2 | Fehérlófia Dalos Duna | 7,09173% | 37.5 | 16,83% | 38 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | Ariel Lobos CS | 0,84453% | 15.625 | 8,95% | 42 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | Exa Vopa CS | 0,85772% | 15.625 | 12,32% | 24 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 4 | Cita z Banišťa CS | 0,42915% | 12.5 | 9,86% | 27 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 4 | Gar z Rosíkova CS | 0,46754% | 12.5 | 20,17% | 130 |
| 5 | ♂ 5,5,6 - ♀ 4,5 | Barry z Doušova dvora CS | 0,82493% | 17.1875 | 6,33% | 62 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 5,5 | Bak z Doušova dvora CS | 0,20623% | 12.5 | 6,33% | 31 |
| 29 | ♂ 6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 0,67139% | 32.8125 | 25% | 246 |
| 10 | ♂ 6,6,6,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,19779% | 14.84375 | 1,36% | 30 |
| 10 | ♂ 6,6,6,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6 | Ayak z Vlamy CS | 0,21143% | 14.84375 | 8,35% | 38 |
| 6 | ♂ 6,6,6,7 - ♀ 5,6 | Atos z Belešova CS | 0,27072% | 10.15625 | 11,03% | 68 |
| 6 | ♂ 6,6,6,7 - ♀ 5,6 | Acarka Bropa CS | 0,25514% | 10.15625 | 4,97% | 22 |
| 5 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5,6 | Tola z Pohraniční stráže | 0,05035% | 8.59375 | 3,4% | 37 |
| COI TOTALE: | 19,37807% |