| Nato: | 04-03-2005 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Chaouc de New Flame |
| Padre: | Ysfenrir de New Flame |
| Allevatore: | de New Flame |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | BE |
| WOLF BLOOD: | 26.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,03% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 77.42 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.43 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Erakova de New Flame | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Chaouc de New Flame | 2 | 5.5 | 11 | - | - | - | - | - | - |
| Kora z Litavské kotliny | 2 | 7 | 14 | 1 (7.14%) | 100% | - | - | - | - |
| Ira z Litavské kotliny CS | 3 | 7.67 | 23 | 6 (26.09%) | 50% | - | 16.67% | 16.67% | 16.67% |
| Abra z Molu CS | 4 | 3.5 | 14 | 4 (28.57%) | 25% | - | 50% | - | 25% |
| Asta z Tondova CS | 3 | 7.67 | 23 | 10 (43.48%) | 70% | - | 30% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Erakova de New Flame | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Chaouc de New Flame | 11 | 45.45% | 54.55% | - | 16.67% | - | 67 cm | - | - | - | - | - | - |
| Kora z Litavské kotliny | 14 | 64.29% | 35.71% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ira z Litavské kotliny CS | 23 | 34.78% | 65.22% | 50% | 46.67% | 68.3 cm | 62.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Abra z Molu CS | 14 | 28.57% | 71.43% | 50% | 50% | 62 cm | 49.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Asta z Tondova CS | 23 | 43.48% | 56.52% | 60% | 46.15% | 69.2 cm | 53.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Colt Zepeř CS | 1,73642% | 18.75 | 13,4% | 81 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Abe z Molu CS | 0,42546% | 9.375 | 10,83% | 98 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Alma z Kladenské záře CS | 0,45228% | 9.375 | 16,85% | 26 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,5 | Abel z Molu CS | 0,85091% | 12.5 | 10,83% | 17 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,5 | Asta Břevnovská stopa CS | 0,92905% | 12.5 | 21,29% | 9 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Exa Vopa CS | 0,21443% | 10.9375 | 12,32% | 24 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Ariel Lobos CS | 0,21113% | 10.9375 | 8,95% | 42 |
| 6 | ♂ 5,6 - ♀ 5,5,6,6 | Gar z Rosíkova CS | 0,58442% | 14.0625 | 20,17% | 130 |
| 6 | ♂ 5,6 - ♀ 5,5,6,6 | Asta z Tondova CS | 0,53048% | 14.0625 | 9,99% | 23 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,6,6 | Brita od Pavlišina CS | 0,12153% | 7.8125 | 25,33% | 17 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,6,6 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,10791% | 7.8125 | 12,16% | 19 |
| 12 | ♂ 6,6,6,7,7,7,7 - ♀ 5,7,7,7,7 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,49448% | 14.0625 | 1,36% | 30 |
| 7 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7,7,7,7 | Bak z Doušova dvora CS | 0,15467% | 9.375 | 6,33% | 31 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,7 | Kazan (F1) z Pohraniční stráže | 0,14648% | 6.25 | 0% | 20 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,05156% | 6.25 | 6,33% | 62 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Binc Pohostinstvo CS | 0,04916% | 3.90625 | 0,73% | 62 |
| COI TOTALE: | 7,06038% |