| Nato: | 17-04-2005 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO069610 |
| Microchip: | - |
| Madre: | CHEER PASSO DEL LUPO |
| Padre: | Cid Křivoklátský Atos |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 16,26% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 77.42 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.04 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZOLEIKA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CHEER PASSO DEL LUPO | 1 | 9 | 9 | - | - | - | - | - | - |
| Carmen Vlčí stezka | 5 | 5.2 | 26 | 7 (26.92%) | 42.86% | 57.14% | - | - | - |
| Cina ze Slivníku CS | 3 | 5 | 15 | 5 (33.33%) | 20% | 20% | 20% | 20% | 20% |
| Aska Jimili CS | 5 | 6.6 | 33 | 6 (18.18%) | 66.67% | 16.67% | 16.67% | - | - |
| Alda od Pavlišina CS | 6 | 5.83 | 35 | 6 (17.14%) | 50% | - | 16.67% | 33.33% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZOLEIKA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CHEER PASSO DEL LUPO | 9 | 22.22% | 77.78% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Carmen Vlčí stezka | 26 | 53.85% | 46.15% | - | 25% | - | 62.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cina ze Slivníku CS | 15 | 73.33% | 26.67% | 27.27% | 50% | 68 cm | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Aska Jimili CS | 33 | 54.55% | 45.45% | 11.11% | 26.67% | 69 cm | 46 cm | - | - | - | - | - | - |
| Alda od Pavlišina CS | 35 | 42.86% | 57.14% | 40% | 50% | 66.3 cm | 55.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4,4 - ♀ 5 | Barry z Doušova dvora CS | 0,82493% | 15.625 | 6,33% | 62 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,5 | Gar z Rosíkova CS | 1,40262% | 15.625 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Cita z Doušova dvora CS | 0,39063% | 9.375 | 0% | 22 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Bary z Rosíkova CS | 0,4158% | 9.375 | 6,46% | 55 |
| 8 | ♂ 5,5,5,6 - ♀ 6,6,6,7 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,74172% | 16.40625 | 1,36% | 30 |
| 27 | ♂ 5,6,6,6,6,6,6,7,7 - ♀ 5,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 2,2583% | 33.59375 | 25% | 246 |
| 6 | ♂ 5,5,6 - ♀ 6,6,7 | Ayak z Vlamy CS | 0,31714% | 11.71875 | 8,35% | 38 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 6,7 | Kazan (F1) z Pohraniční stráže | 0,19531% | 8.59375 | 0% | 20 |
| 6 | ♂ 5,6,7 - ♀ 6,6,7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,15357% | 9.375 | 4,86% | 21 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Astra z Pohraniční stráže | 0,04926% | 3.90625 | 0,8% | 7 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Ada z Pohraniční stráže | 0,05286% | 3.90625 | 8,35% | 13 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Brest z Pohraniční stráže | 0,05083% | 3.90625 | 4,13% | 3 |
| COI TOTALE: | 6,85296% |