| Nato: | 15-04-2013 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Dona z Oravy |
| Padre: | Jass spod Ďumbiera |
| Allevatore: | z Oravy |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | SK |
| WOLF BLOOD: | 29% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,24% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 85.48 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.85 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hora z Oravy | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Dona z Oravy | 3 | 6 | 18 | 7 (38.89%) | 57.14% | 14.29% | 28.57% | - | - |
| Grácia Dór | 2 | 3.5 | 7 | 3 (42.86%) | 100% | - | - | - | - |
| Chasa Ruskov dvor CS | 2 | 7 | 14 | 3 (21.43%) | 100% | - | - | - | - |
| Asta Šinárikov dvor CS | 4 | 7.25 | 29 | 2 (6.9%) | 100% | - | - | - | - |
| Dita Ruskov dvor CS | 1 | 7 | 7 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hora z Oravy | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Dona z Oravy | 18 | 33.33% | 66.67% | 16.67% | 33.33% | 65 cm | 63 cm | 110.7 | 55.4 | 0.7 | 111.3 | 54.1 | 0.7 |
| Grácia Dór | 7 | 28.57% | 71.43% | - | 40% | - | 61.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Chasa Ruskov dvor CS | 14 | 50% | 50% | 14.29% | 42.86% | 66 cm | 59.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Asta Šinárikov dvor CS | 29 | 34.48% | 65.52% | 40% | 26.32% | 66.8 cm | 62.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dita Ruskov dvor CS | 7 | 28.57% | 71.43% | - | 40% | - | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 3 | Omar z Krotkovského dvora CS | 1,52625% | 17.1875 | 31,05% | 95 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Ajax Břevnovská stopa CS | 0,46452% | 9.375 | 21,29% | 46 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,42542% | 9.375 | 10,28% | 29 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Asi z Pačesova sadu CS | 0,42841% | 9.375 | 10,08% | 20 |
| 4 | ♂ 5,6,7 - ♀ 4 | Cézar od Pavlišina CS | 0,5312% | 11.71875 | 36,18% | 91 |
| 4 | ♂ 6,7,7 - ♀ 4 | Flota z Rosíkova CS | 0,10829% | 9.375 | 11,03% | 11 |
| 29 | ♂ 6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,5,5,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 3,41797% | 35.9375 | 25% | 246 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,20361% | 7.8125 | 4,64% | 60 |
| 8 | ♂ 5,6,6,7,7,7 - ♀ 5,6 | Bruna z Banišťa CS | 0,53644% | 13.28125 | 9,86% | 43 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,12288% | 4.6875 | 26,03% | 31 |
| 5 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 6 | Flit z Rosíkova CS | 0,10829% | 7.8125 | 11,03% | 61 |
| 8 | ♂ 6,7,7,7 - ♀ 5,7,7,7 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,21591% | 9.375 | 10,65% | 33 |
| COI TOTALE: | 8,0892% |