| Nato: | 29-11-2007 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Dina Doubravka z Vlčí chaloupky |
| Padre: | Ares Stín vlka |
| Allevatore: | Stříbrný úplněk |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 18,04% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.31 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ajga Stříbrný úplněk | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Dina Doubravka z Vlčí chaloupky | 2 | 3.5 | 7 | 3 (42.86%) | 33.33% | 33.33% | 33.33% | - | - |
| Ajga Reolup | 4 | 5.5 | 22 | 11 (50%) | 45.45% | 27.27% | 18.18% | 9.09% | - |
| Bety Zepeř CS | 2 | 6 | 12 | 5 (41.67%) | 80% | - | - | 20% | - |
| Exa Vopa CS | 4 | 6 | 24 | 7 (29.17%) | 57.14% | - | 28.57% | 14.29% | - |
| Asta Vopa CS | 1 | 8 | 8 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ajga Stříbrný úplněk | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Dina Doubravka z Vlčí chaloupky | 7 | 71.43% | 28.57% | 60% | - | 66.7 cm | - | 108.4 | 53.3 | - | - | - | - |
| Ajga Reolup | 22 | 72.73% | 27.27% | 31.25% | 66.67% | 69.4 cm | 62.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bety Zepeř CS | 12 | 41.67% | 58.33% | 60% | 42.86% | 69 cm | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Exa Vopa CS | 24 | 50% | 50% | 41.67% | 66.67% | 70.2 cm | 62.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Asta Vopa CS | 8 | 37.5% | 62.5% | 33.33% | 20% | 70 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Ariel Lobos CS | 0,84453% | 12.5 | 8,95% | 42 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Cita z Banišťa CS | 0,21458% | 7.8125 | 9,86% | 27 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Gar z Rosíkova CS | 0,23377% | 7.8125 | 20,17% | 130 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,5 | Barry z Doušova dvora CS | 0,20623% | 9.375 | 6,33% | 62 |
| 30 | ♂ 5,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 2,56348% | 36.71875 | 25% | 246 |
| 6 | ♂ 5,7,7 - ♀ 6,6,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,20142% | 8.59375 | 3,4% | 37 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Bruna z Banišťa CS | 0,16093% | 5.46875 | 9,86% | 43 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Bak z Doušova dvora CS | 0,05156% | 3.90625 | 6,33% | 31 |
| COI TOTALE: | 4,47649% |