| Nato: | 18-02-2007 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Dona Malý Bysterec |
| Padre: | Aron Malý Bysterec |
| Allevatore: | Galicyjski Wilk |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | PL |
| WOLF BLOOD: | 28.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,89% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 75.81 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.02 % Powered by WGI LAB | Selezione: | K1 Oh R1 P1 Xf108,8 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Alpestre Galicyjski Wilk x Baron spod Ďumbiera 2009-02-11 | |||||
| Sula Sidabrinis vilkas ♁ | - | - | - | - | |
| Staug?nas Sidabrinis vilkas ♂ | HD A | ED 0 | n/DM | - | A65 H3 OH R1 Xf112 Xv54,6 P3 |
| Slibinas Sidabrinis vilkas ♂ | HD A | ED 0 | - | - | A64 OF R1 Xf117,19 Xh0,705 P5 |
| Skroblas Sidabrinis vilkas ♂ | - | - | - | - | |
| Sedula Sidabrinis vilkas ♁ | - | - | - | - | |
| Esposizione | Data | Categoria | Giudizio | Pos. | Titoli | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IV. Cekoslovaku vilksuniu klubine paroda - Kaunas Giudice: Daiva Rimaityte (LT) |
05-06-2010 | Open class | Molto buono | 4 | |
||
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alpestre Galicyjski Wilk | 1 | 5 | 5 | 2 (40%) | 100% | - | - | - | - |
| Dona Malý Bysterec | 2 | 3 | 6 | 2 (33.33%) | 50% | - | 50% | - | - |
| Askia Slnečný dvor | 7 | 4.14 | 29 | 13 (44.83%) | 84.62% | 7.69% | 7.69% | - | - |
| Miňa Ruskov dvor CS | 2 | 4 | 8 | 3 (37.5%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Asta Šinárikov dvor CS | 4 | 7.25 | 29 | 2 (6.9%) | 100% | - | - | - | - |
| Dita Ruskov dvor CS | 1 | 7 | 7 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alpestre Galicyjski Wilk | 5 | 60% | 40% | 66.67% | - | 64.5 cm | - | 114.6 | 54.6 | 0.7 | - | - | - |
| Dona Malý Bysterec | 6 | 50% | 50% | 33.33% | 33.33% | 61 cm | - | - | - | - | 108.8 | - | - |
| Askia Slnečný dvor | 29 | 41.38% | 58.62% | 50% | 35.29% | 66.8 cm | 62 cm | 107.1 | 56.2 | - | 114.6 | 55.3 | - |
| Miňa Ruskov dvor CS | 8 | 37.5% | 62.5% | 66.67% | 40% | 68.5 cm | 62.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Asta Šinárikov dvor CS | 29 | 34.48% | 65.52% | 40% | 26.32% | 66.8 cm | 62.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dita Ruskov dvor CS | 7 | 28.57% | 71.43% | - | 40% | - | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Omar z Krotkovského dvora CS | 2,035% | 18.75 | 31,05% | 95 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Asta Šinárikov dvor CS | 1,70167% | 18.75 | 10,28% | 29 |
| 3 | ♂ 4,4 - ♀ 5 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,40722% | 15.625 | 4,64% | 60 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,5 | Cézar od Pavlišina CS | 0,5312% | 12.5 | 36,18% | 91 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Flota z Rosíkova CS | 0,21658% | 10.9375 | 11,03% | 11 |
| 32 | ♂ 5,5,5,5,6,6,6,6,6,6 - ♀ 6,6,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 6,71387% | 46.09375 | 25% | 246 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 6 | Xula z Pohraniční stráže | 0,09899% | 7.8125 | 1,61% | 20 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 6,6 | Bruna z Banišťa CS | 0,21458% | 9.375 | 9,86% | 43 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Atos z Belešova CS | 0,10829% | 6.25 | 11,03% | 68 |
| 8 | ♂ 5,6,6 - ♀ 6,7,7,7,7 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,16193% | 10.9375 | 10,65% | 33 |
| COI TOTALE: | 12,18932% |