| Nato: | 05-11-2010 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Bellis Stín vlka |
| Padre: | Cairo Sotis |
| Allevatore: | z Březovské samoty |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,44% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.97 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bellis z Březovské samoty | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bellis Stín vlka | 3 | 5 | 15 | 9 (60%) | 100% | - | - | - | - |
| Bonie Mrazivé ticho | 3 | 5.33 | 16 | 16 (100%) | 68.75% | 25% | 6.25% | - | - |
| Ajša Dar přírody CS | 2 | 7 | 14 | 6 (42.86%) | 33.33% | 50% | 16.67% | - | - |
| Aka z Pačesova sadu CS | 1 | 5 | 5 | 1 (20%) | 100% | - | - | - | - |
| Cita z Doušova dvora CS | 3 | 7.33 | 22 | 1 (4.55%) | - | - | 100% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bellis z Březovské samoty | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bellis Stín vlka | 15 | 53.33% | 46.67% | 62.5% | 57.14% | 69.6 cm | 63.8 cm | 109.6 | 54.9 | - | 111.5 | 54 | - |
| Bonie Mrazivé ticho | 16 | 50% | 50% | 62.5% | 62.5% | 68 cm | 62.4 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ajša Dar přírody CS | 14 | 42.86% | 57.14% | 50% | 50% | 68.3 cm | 61.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Aka z Pačesova sadu CS | 5 | 40% | 60% | 50% | 33.33% | 69 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cita z Doušova dvora CS | 22 | 59.09% | 40.91% | 38.46% | 22.22% | 68.8 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 3 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 1,03924% | 15.625 | 35,49% | 29 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Ariel Lobos CS | 0,42226% | 9.375 | 8,95% | 42 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 4 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,25438% | 9.375 | 31,05% | 95 |
| 5 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 4 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,73729% | 10.9375 | 26,03% | 31 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 4 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,30541% | 8.59375 | 4,64% | 60 |
| 6 | ♂ 5,7,7,7 - ♀ 5,6 | Flota z Rosíkova CS | 0,37901% | 10.15625 | 11,03% | 11 |
| 5 | ♂ 5,7,7,7 - ♀ 5 | Cézar od Pavlišina CS | 0,332% | 8.59375 | 36,18% | 91 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Barry z Doušova dvora CS | 0,10312% | 6.25 | 6,33% | 62 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Orlík z Rosíkova CS | 0,13347% | 5.46875 | 36,77% | 127 |
| COI TOTALE: | 3,70618% |