| Nato: | 11-12-2004 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Bonie Mrazivé ticho |
| Padre: | Amor Gabčov dvor |
| Allevatore: | Stín vlka |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 14,16% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 82.26 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.14 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A65 E1 Of P1 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Bellis Stín vlka x Drak Lupus Bohemia Genao 2008-02-07 | |||||
| Agar z Březovské samoty ♂ | HD A | ED 0 | - | - | A69,5 OF Xf112,23 Xv55,40 Xh0,58 P1 Xhs19,42 Xb15,83 Xe |
| Amee z Březovské samoty ♁ | HD A | - | n/n | - | A64,0 K1 OH Xf109,38 Xv54,69 Xh0,69 P1 Xhs18,75 Xb18,75 Xe |
| Ann Sheena z Březovské samoty ♁ | HD A | - | - | - | OG Xf111,5 Xv53,3 P1 |
| Argos z Březovské samoty ♂ | HD A | - | - | - | A69,5 K1 OG Xf112,95 Xv54,68 Xh0,67 P1 Xhs18,71 Xb21,58 Xe |
| Attie z Březovské samoty ♂ | HD A | ED 0 | - | - | A73,0 OF Xf109,59 Xv54,79 Xh0,63 P1 Xhs18,49 Xb19,18 Xe |
| Bellis Stín vlka x Cairo Sotis 2010-11-05 | |||||
| Bazilišek z Březovské samoty ♂ | HD A | ED 0 | n/DM | - | A70,0 D12 OF Xf107,1 Xh0,63 P3 Xhs20,00 Xb19,29 |
| Bellis z Březovské samoty ♁ | - | - | - | - | |
| Bonie z Březovské samoty ♁ | HD A | - | - | - | A66,5 C2 OH R1 Xf113,53 P3 |
| Bellis Stín vlka x Carr Malý Bysterec 2011-10-05 | |||||
| Calamity Jane z Březovské samoty ♁ | - | - | - | - | A62,0 Xf111,29 Xv58,06 Xh0,70 Xhs19,35 Xb17,74 Xe |
| Caremel Coffee z Březovské samoty ♁ | - | - | - | - | |
| Cash z Březovské samoty ♂ | - | - | - | - | |
| Cilli z Březovské samoty ♂ | - | - | - | - | |
| Cool z Březovské samoty ♂ | HD A | ED 0 | n/DM | n/n | A67,0 OF Xf105,97 Xv55,22 Xh0,66 P1 Xhs20,90 Xb16,42 Xe |
| Crystali z Březovské samoty ♁ | HD A | ED 0 | - | - | A64 OH P1 |
| Cube z Březovské samoty ♂ | - | - | - | DW/DW | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bellis Stín vlka | 3 | 5 | 15 | 9 (60%) | 100% | - | - | - | - |
| Bonie Mrazivé ticho | 3 | 5.33 | 16 | 16 (100%) | 68.75% | 25% | 6.25% | - | - |
| Ajša Dar přírody CS | 2 | 7 | 14 | 6 (42.86%) | 33.33% | 50% | 16.67% | - | - |
| Aka z Pačesova sadu CS | 1 | 5 | 5 | 1 (20%) | 100% | - | - | - | - |
| Cita z Doušova dvora CS | 3 | 7.33 | 22 | 1 (4.55%) | - | - | 100% | - | - |
| Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 5 | 6 | 30 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bellis Stín vlka | 15 | 53.33% | 46.67% | 62.5% | 57.14% | 69.6 cm | 63.8 cm | 109.6 | 54.9 | - | 111.5 | 54 | - |
| Bonie Mrazivé ticho | 16 | 50% | 50% | 62.5% | 62.5% | 68 cm | 62.4 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ajša Dar přírody CS | 14 | 42.86% | 57.14% | 50% | 50% | 68.3 cm | 61.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Aka z Pačesova sadu CS | 5 | 40% | 60% | 50% | 33.33% | 69 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cita z Doušova dvora CS | 22 | 59.09% | 40.91% | 38.46% | 22.22% | 68.8 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 30 | 60% | 40% | 27.78% | 58.33% | 68.4 cm | 45.9 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | ♂ 4,5,6 - ♀ 7,7 | Lord z Pohraniční stráže (F3) | 0,29526% | 12.5 | 0,78% | 68 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 7 | Nuk z Pohraniční stráže | 0,1039% | 7.03125 | 6,4% | 17 |
| 21 | ♂ 5,5,5,5,6,6,6,7,7 - ♀ 5,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 5,61523% | 35.15625 | 25% | 246 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Bruna z Banišťa CS | 0,32187% | 7.8125 | 9,86% | 43 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7,7 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,21591% | 7.8125 | 10,65% | 33 |
| 7 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,6,7,7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,20475% | 9.375 | 4,86% | 21 |
| 5 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 7 | Ink z SNB CS (F2) | 0,04883% | 7.03125 | 0% | 6 |
| COI TOTALE: | 6,80575% |