| Born: | 06-10-2008 |
| Sex: | Male |
| Registrer: | - |
| Microchip: | - |
| Mother: | Daria z Údolí ticha |
| Father: | Argo Tajomný tulák |
| Breeder: | z Údolí ticha |
| Owner: | - |
| Nation: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 30.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 26,98% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 75.81 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.14 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | A68 E1 Od P3 Xv54,4 Xf111,8 |
| Contact: |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|---|---|---|---|---|
| Essir z Údolí ticha x Connie z Vlčího dubu 2012-01-18 | |||||
| Assir z Vlčího Mejta ♂ | HD A | ED 0 | n/n | - | A70 OG Xf115,7 Xv57,1 P1 |
| Essir z Údolí ticha x Casey Karpatský bandita 2013-12-27 | |||||
| A od Sazenské studánky ♂ | - | - | - | - | |
| A od Sazenské studánky ♂ | - | - | - | - | |
| A od Sazenské studánky ♂ | - | - | - | - | |
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Essir z Údolí ticha | 2 | 2 | 4 | 1 (25%) | 100% | - | - | - | - |
| Argo Tajomný tulák | 2 | 4 | 8 | 4 (50%) | 75% | 25% | - | - | - |
| Dak z Rosíkova | 9 | 5.67 | 51 | 21 (41.18%) | 61.9% | 28.57% | 9.52% | - | - |
| Bux z Krotkovského dvora CS | 1 | 5 | 5 | 2 (40%) | 100% | - | - | - | - |
| Cézar od Pavlišina CS | 20 | 4.55 | 91 | 7 (7.69%) | 28.57% | 28.57% | 28.57% | 14.29% | - |
| Rep z Pohraniční stráže (F3) | 44 | 5.59 | 246 | - | - | - | - | - | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Essir z Údolí ticha | 4 | 100% | - | 25% | - | 70 cm | - | 115.7 | 57.1 | - | - | - | - |
| Argo Tajomný tulák | 8 | 100% | - | 37.5% | - | 68 cm | - | 109.2 | 54.6 | - | - | - | - |
| Dak z Rosíkova | 51 | 45.1% | 54.9% | 26.09% | 14.29% | 68 cm | 64.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bux z Krotkovského dvora CS | 5 | 80% | 20% | 50% | - | 68.5 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Cézar od Pavlišina CS | 91 | 53.85% | 46.15% | 24.49% | 23.81% | 68.3 cm | 62 cm | 101 | 53.4 | - | - | - | - |
| Rep z Pohraniční stráže (F3) | 246 | 50% | 50% | 35.77% | 46.34% | 66.7 cm | 61.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Omar z Krotkovského dvora CS | 1,0175% | 12.5 | 31,05% | 95 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Macek z Rosíkova CS | 0,94619% | 12.5 | 22,54% | 15 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Chizma z Rosíkova CS | 0,93503% | 12.5 | 20,35% | 27 |
| 4 | ♂ 4,5,5 - ♀ 5 | Cézar od Pavlišina CS | 0,79679% | 15.625 | 36,18% | 91 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 4,6 | Gar z Rosíkova CS | 0,23377% | 9.375 | 20,17% | 130 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 4,6 | Cita z Banišťa CS | 0,21458% | 9.375 | 9,86% | 27 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Orlík z Rosíkova CS | 0,26693% | 6.25 | 36,77% | 127 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Andy Šedá eminence | 0,23318% | 6.25 | 20,75% | 19 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6 | Flota z Rosíkova CS | 0,21658% | 9.375 | 11,03% | 11 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6 | Don z Rosikova CS | 0,19779% | 9.375 | 1,36% | 36 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6,6 | Adoxa z Belešova CS | 0,32487% | 10.9375 | 11,03% | 22 |
| 40 | ♂ 5,6,6,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 3,41797% | 50 | 25% | 246 |
| 10 | ♂ 6,6,7,7,7 - ♀ 5,5,6,7,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,6546% | 14.84375 | 3,4% | 37 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Káj z Rosíkova CS | 0,12879% | 4.6875 | 31,93% | 42 |
| COI TOTAL: | 9,58458% |