| Nato: | 03-11-2005 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO0652841 |
| Microchip: | - |
| Madre: | ZEDA PASSO DEL LUPO |
| Padre: | ERRO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 31,11% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 61.29 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.70 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| APACHE | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ERRO | 2 | 7.5 | 15 | 1 (6.67%) | 100% | - | - | - | - |
| PASCAL | 2 | 7 | 14 | 1 (7.14%) | - | 100% | - | - | - |
| Charon Šedá eminence | 18 | 6.67 | 120 | 27 (22.5%) | 40.74% | 44.44% | - | 7.41% | 7.41% |
| Aras z Jundrovského boru CS | 4 | 5.5 | 22 | 7 (31.82%) | 42.86% | - | 42.86% | - | 14.29% |
| Aron z Jitčina dvora CS | 3 | 6.67 | 20 | 5 (25%) | 60% | 20% | - | 20% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| APACHE | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ERRO | 15 | 60% | 40% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| PASCAL | 14 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Charon Šedá eminence | 120 | 44.17% | 55.83% | 1.89% | 7.46% | 71 cm | 62.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Aras z Jundrovského boru CS | 22 | 63.64% | 36.36% | 28.57% | 12.5% | 69.3 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Aron z Jitčina dvora CS | 20 | 35% | 65% | 14.29% | 15.38% | 68 cm | 31.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 2 - ♀ 3 | OASIA | 6,93157% | 37.5 | 17,79% | 27 |
| 4 | ♂ 3,3 - ♀ 3,4 | Charon Šedá eminence | 8,91247% | 43.75 | 17,24% | 120 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Dora Šedá eminence | 0,46636% | 9.375 | 20,75% | 25 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,42886% | 9.375 | 12,32% | 32 |
| 8 | ♂ 5,5,6,7,7 - ♀ 5,6,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,30212% | 14.84375 | 3,4% | 37 |
| 7 | ♂ 5,6,6 - ♀ 5,6,6,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,64287% | 13.28125 | 20,17% | 130 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Alda od Pavlišina CS | 0,12153% | 6.25 | 25,33% | 35 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Exa Vopa CS | 0,10721% | 6.25 | 12,32% | 24 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Ariel Lobos CS | 0,10557% | 6.25 | 8,95% | 42 |
| 9 | ♂ 5,6,6,6 - ♀ 6,6,7,7,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,25779% | 13.28125 | 6,33% | 62 |
| COI TOTALE: | 18,27636% |