| Nacido: | 14-06-2006 |
| Sexo: | Hembra |
| Registro: | LO06130227 |
| Microchip: | 380098100220057 |
| Madre: | GEY PASSO DEL LUPO |
| Padre: | OLIVER PASSO DEL LUPO |
| Criador: | - |
| Propietario: | - |
| Procedencia: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,14% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 80.65 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.18 % Powered by WGI LAB | Selección: | - |
| Contactos: |
| Nombre | HD | ED | DM | DW | Selección |
|---|
| Nombre | Camadas | Σ | Hijos | Prueba HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UKY PASSO DEL LUPO | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| GEY PASSO DEL LUPO | 1 | 1 | 1 | - | - | - | - | - | - |
| ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA | 6 | 5 | 30 | 13 (43.33%) | 69.23% | 30.77% | - | - | - |
| Fehérlófia Dalos Duna | 5 | 7.6 | 38 | 8 (21.05%) | 37.5% | 37.5% | - | 12.5% | 12.5% |
| Dora Šedá eminence | 3 | 8.33 | 25 | 5 (20%) | 20% | 20% | 40% | - | 20% |
| Cita z Banišťa CS | 3 | 9 | 27 | 5 (18.52%) | 100% | - | - | - | - |
| Nombre | Hijos | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UKY PASSO DEL LUPO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| GEY PASSO DEL LUPO | 1 | - | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA | 30 | 53.33% | 46.67% | 12.5% | 7.14% | 68.5 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Fehérlófia Dalos Duna | 38 | 50% | 50% | - | 5.26% | - | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dora Šedá eminence | 25 | 56% | 44% | - | 27.27% | - | 64.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cita z Banišťa CS | 27 | 44.44% | 55.56% | 33.33% | 40% | 68 cm | 62.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generaciones | Nombre | Contribución | % Sangre | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Atos Břevnovská stopa CS | 0,46452% | 9.375 | 21,29% | 14 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,42886% | 9.375 | 12,32% | 32 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Besi Zepeř CS | 0,43411% | 9.375 | 13,4% | 20 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Dora Šedá eminence | 0,46636% | 9.375 | 20,75% | 25 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Asi z Pačesova sadu CS | 0,21421% | 6.25 | 10,08% | 20 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Ajax Břevnovská stopa CS | 0,23226% | 6.25 | 21,29% | 46 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,5 | Aba Vopa CS | 0,10844% | 7.8125 | 12,4% | 15 |
| 8 | ♂ 6,6,7,7,7 - ♀ 5,5,6 | Barry z Doušova dvora CS | 0,6187% | 13.28125 | 6,33% | 62 |
| 5 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 5 | Gar z Rosíkova CS | 0,4091% | 10.15625 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Dan Balmar CS | 0,11263% | 4.6875 | 16,94% | 54 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Exa Vopa CS | 0,10721% | 6.25 | 12,32% | 24 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Ariel Lobos CS | 0,10557% | 6.25 | 8,95% | 42 |
| 4 | ♂ 6,6 - ♀ 5,6 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,10791% | 7.8125 | 12,16% | 19 |
| 4 | ♂ 6,6 - ♀ 5,6 | Alda od Pavlišina CS | 0,24306% | 7.8125 | 25,33% | 35 |
| 6 | ♂ 6,6,6,7 - ♀ 5,6 | Brita od Pavlišina CS | 0,30382% | 10.15625 | 25,33% | 17 |
| 7 | ♂ 5,6,7 - ♀ 6,7,7,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,25177% | 9.375 | 3,4% | 37 |
| COI TOTAL: | 4,60852% |