| Nato: | 13-03-2015 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO1576877 |
| Microchip: | 380260100166752 |
| Madre: | AISHA DI CIFELLE |
| Padre: | ARSHAVIN |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,52% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 85.48 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.75 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() ARSHAVINHD B ED BLCOI: 19.15% |
![]() Tesák z Molu EsHD B ED 0COI: 18.35% |
![]() Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
![]() Flik Šedá eminenceHD A -COI: 16.62% |
Eramis Vopa CS- -COI: 12.32% |
Coda Šedá eminenceHD A -COI: 21.23% |
||||
![]() Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
|||
Eta Pohostinstvo CSHD D -COI: 9.98% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() GIUSY L'AMICO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.14% |
![]() CLEITON PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.32% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() ZIMAHD A -COI: 19.56% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
Dita Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||||
![]() REPKA- -COI: 19.78% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
Alko Volání roduHD A -COI: 18.97% |
|||
Farna Jimili CS- -COI: 23.91% |
||||
![]() AISHA DI CIFELLEHD C ED 0COI: 21.58% |
![]() LUPOHD A ED 0COI: 20.41% |
![]() INDUK- -COI: 17.00% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Finka z Vlčí pláně CS- -COI: 12.77% |
Aran Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
|||
Elka z Vlčí pláně CSHD A -COI: 14.83% |
||||
![]() ICA- -COI: 19.39% |
![]() Akela Stříbrný Killig- -COI: 18.58% |
Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||
Gábina Šedá eminenceHD A -COI: 12.51% |
||||
![]() Axa z Ponického dvora- -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
|||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Uličnice z Molu EsHD B ED 0COI: 19.33% |
![]() OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
|
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() UMAHD A -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Esposizione | Data | Categoria | Giudizio | Pos. | Titoli | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nazionale di Rovereto Giudice: Jipping Gerard |
25-02-2018 | Middle class | Eccellente | 1 | |
||
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EGON | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARSHAVIN | 4 | 5 | 20 | 3 (15%) | 33.33% | 33.33% | 33.33% | - | - |
| Tesák z Molu Es | 1 | 8 | 8 | 2 (25%) | 50% | 50% | - | - | - |
| Nord Šedá eminence | 10 | 5.1 | 51 | 20 (39.22%) | 60% | 20% | 10% | 10% | - |
| Flik Šedá eminence | 2 | 8 | 16 | 6 (37.5%) | 50% | - | 16.67% | 16.67% | 16.67% |
| Eramis Vopa CS | 3 | 6 | 18 | 6 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EGON | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARSHAVIN | 20 | 55% | 45% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Tesák z Molu Es | 8 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Nord Šedá eminence | 51 | 52.94% | 47.06% | 14.81% | 33.33% | 65.8 cm | 62.1 cm | 101 | 52.3 | - | - | - | - |
| Flik Šedá eminence | 16 | 43.75% | 56.25% | 57.14% | 11.11% | 70 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Eramis Vopa CS | 18 | 50% | 50% | 44.44% | 11.11% | 67 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 3 | ARIMMINUM UPSTREAM | 3,41146% | 25 | 18,59% | 57 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | CUTT | 0,42305% | 9.375 | 19,76% | 144 |
| 4 | ♂ 7 - ♀ 4,5,6 | Charon Šedá eminence | 0,16711% | 11.71875 | 17,24% | 120 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Alan Břevnovská stopa CS | 0,11613% | 6.25 | 21,29% | 53 |
| 5 | ♂ 6 - ♀ 5,6,6,7 | Dina z Banišťa CS | 0,1052% | 8.59375 | 8,72% | 27 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 6 | Dita Břevnovská stopa CS | 0,10937% | 5.46875 | 15,75% | 14 |
| 8 | ♂ 5,7,7,7 - ♀ 6,7,7,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,29221% | 9.375 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Farna Jimili CS | 0,05919% | 3.90625 | 23,91% | 77 |
| COI TOTALE: | 4,68371% |