| Nato: | 15-02-2014 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Bloketu Karpatský bandita |
| Padre: | Bazilišek Úsvit vlka |
| Allevatore: | Phahin Shunka |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 26.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 17,98% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.63 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A66 Oh Xv53 Xf107,6 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Anunkhasan Phahin Shunka x REA RAIJU LUPI DEL MONTALE 2022-06-13 | |||||
| BENIGNO MALIGNO ♂ | - | - | - | - | |
| BEATA GRATTUGIATA ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A60,0 Xf110 Xv54,16 Xh0,68 Xhs20,00 Xb16,67 F |
| BRUNO FORMULA UNO ♂ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A66,5 Xf109,77 Xv53,38 Xh0,666 Xhs21,05 Xb18,80 |
| BICE CICATRICE ♁ | - | - | - | - | |
| BOMBARDINA ♁ | HD A | - | n/n | n/n | |
| BOTOLO ROTONDO ♂ | HD A | ED 0 | - | - | |
| Anunkhasan Phahin Shunka x Birsa Gribedyr 2023-12-21 | |||||
| Huni Gribedyr ♂ | - | - | - | - | |
| Hugi Gribedyr ♂ | - | - | - | - | |
| Hilja Gribedyr ♁ | - | - | - | - | |
| Hikka Gribedyr ♁ | - | - | - | - | |
| Hafli Gribedyr ♂ | HD A | ED 0 | n/DM | n/n | A70,0 I8 K1 OF Xf107,14 Xv52,14 Xh0,67 Xhs20,00 Xb18,57 Xe |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anunkhasan Phahin Shunka | 2 | 5.5 | 11 | 4 (36.36%) | 100% | - | - | - | - |
| Bazilišek Úsvit vlka | 1 | 4 | 4 | 2 (50%) | 100% | - | - | - | - |
| Bazilišek Stín vlka | 4 | 4.75 | 19 | 9 (47.37%) | 33.33% | 33.33% | 22.22% | 11.11% | - |
| Amor Gabčov dvor | 6 | 4.67 | 28 | 18 (64.29%) | 77.78% | 11.11% | 5.56% | - | 5.56% |
| Cézar z Krotkovského dvora CS | 7 | 4.14 | 29 | 9 (31.03%) | 88.89% | 11.11% | - | - | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 20 | 4.75 | 95 | 12 (12.63%) | 75% | 8.33% | 16.67% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anunkhasan Phahin Shunka | 11 | 54.55% | 45.45% | 16.67% | - | 70 cm | - | 107.1 | 52.1 | - | - | - | - |
| Bazilišek Úsvit vlka | 4 | 25% | 75% | 100% | - | 66 cm | - | 107.6 | 53 | - | - | - | - |
| Bazilišek Stín vlka | 19 | 42.11% | 57.89% | 37.5% | 45.45% | 67 cm | 61.6 cm | 111.2 | 51.9 | - | 112.2 | 53.7 | - |
| Amor Gabčov dvor | 28 | 46.43% | 53.57% | 46.15% | 46.67% | 66.2 cm | 62.7 cm | 107.9 | 57.1 | - | 109.3 | 55.4 | - |
| Cézar z Krotkovského dvora CS | 29 | 62.07% | 37.93% | 16.67% | 63.64% | 69.3 cm | 63.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 95 | 46.32% | 53.68% | 11.36% | 21.57% | 66.4 cm | 61.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Flik Šedá eminence | 0,44104% | 9.375 | 16,62% | 16 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Haidy Šedá eminence | 0,42201% | 9.375 | 10% | 27 |
| 5 | ♂ 6,6,7 - ♀ 4,5 | Gar z Rosíkova CS | 0,75975% | 13.28125 | 20,17% | 130 |
| 5 | ♂ 6,7,7 - ♀ 4,5 | Barry z Doušova dvora CS | 0,6187% | 12.5 | 6,33% | 62 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 4,6 | Dina z Banišťa CS | 0,1052% | 8.59375 | 8,72% | 27 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 4 | Cita z Banišťa CS | 0,10729% | 7.03125 | 9,86% | 27 |
| 18 | ♂ 7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 0,30518% | 20.3125 | 25% | 246 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 6 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,12288% | 5.46875 | 26,03% | 31 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 6 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,1018% | 5.46875 | 4,64% | 60 |
| 5 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6,7 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,04945% | 7.03125 | 1,36% | 30 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,7 | Acarka Bropa CS | 0,05103% | 4.6875 | 4,97% | 22 |
| COI TOTALE: | 3,08431% |