| Nato: | 24-11-2006 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO0770922 |
| Microchip: | 380098100221583 |
| Madre: | DIMKA PASSO DEL LUPO |
| Padre: | AMOR PASSO DEL LUPO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 28,71% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 77.42 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.92 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GLADIA PASSO DEL LUPO | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DIMKA PASSO DEL LUPO | 1 | 3 | 3 | 1 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Fehérlófia Dalos Duna | 5 | 7.6 | 38 | 8 (21.05%) | 37.5% | 37.5% | - | 12.5% | 12.5% |
| Dora Šedá eminence | 3 | 8.33 | 25 | 5 (20%) | 20% | 20% | 40% | - | 20% |
| Cita z Banišťa CS | 3 | 9 | 27 | 5 (18.52%) | 100% | - | - | - | - |
| Tola z Pohraniční stráže | 6 | 6.17 | 37 | 1 (2.7%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GLADIA PASSO DEL LUPO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DIMKA PASSO DEL LUPO | 3 | 33.33% | 66.67% | - | 50% | - | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Fehérlófia Dalos Duna | 38 | 50% | 50% | - | 5.26% | - | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dora Šedá eminence | 25 | 56% | 44% | - | 27.27% | - | 64.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cita z Banišťa CS | 27 | 44.44% | 55.56% | 33.33% | 40% | 68 cm | 62.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Tola z Pohraniční stráže | 37 | 51.35% | 48.65% | 42.11% | 50% | 64.8 cm | 61.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4,4 - ♀ 2 | Fehérlófia Dalos Duna | 7,09173% | 37.5 | 16,83% | 38 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 2 | Charon Šedá eminence | 5,34748% | 34.375 | 17,24% | 120 |
| 4 | ♂ 5,5,6 - ♀ 3 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,42886% | 20.3125 | 12,32% | 32 |
| 4 | ♂ 5,5,6 - ♀ 3 | Dora Šedá eminence | 0,46636% | 20.3125 | 20,75% | 25 |
| 8 | ♂ 6,6,6,7,7,7 - ♀ 4,5 | Barry z Doušova dvora CS | 0,82493% | 16.40625 | 6,33% | 62 |
| 6 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 4,5 | Gar z Rosíkova CS | 0,4091% | 14.0625 | 20,17% | 130 |
| 7 | ♂ 6,7,7,7 - ♀ 4,5,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,35248% | 14.0625 | 3,4% | 37 |
| 5 | ♂ 6,6,6,7 - ♀ 4 | Aba Vopa CS | 0,21687% | 11.71875 | 12,4% | 15 |
| 17 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5,5,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 0,18311% | 21.875 | 25% | 246 |
| 5 | ♂ 6,7,7,7 - ♀ 5 | Brita od Pavlišina CS | 0,24306% | 7.03125 | 25,33% | 17 |
| 5 | ♂ 7,7,7,7 - ♀ 5 | Atos z Belešova CS | 0,05414% | 6.25 | 11,03% | 68 |
| 5 | ♂ 7,7,7,7 - ♀ 5 | Acarka Bropa CS | 0,05103% | 6.25 | 4,97% | 22 |
| COI TOTALE: | 15,66914% |