| Nato: | 17-10-2015 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Cristine Diamond Tichý stín |
| Padre: | Cézar Vlčí démon |
| Allevatore: | Diamond Tichý stín |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,71% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 83.87 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.31 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fury Astat Tichý stín | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Cristine Diamond Tichý stín | 2 | 4.5 | 9 | 6 (66.67%) | 50% | - | - | - | - |
| Ajga z Datova ráje | 5 | 4.8 | 24 | 8 (33.33%) | 75% | - | - | 25% | - |
| Gejša z Vlčí chaloupky | 2 | 6 | 12 | 8 (66.67%) | 50% | 12.5% | 25% | - | 12.5% |
| Ajga Reolup | 4 | 5.5 | 22 | 11 (50%) | 45.45% | 27.27% | 18.18% | 9.09% | - |
| Bety Zepeř CS | 2 | 6 | 12 | 5 (41.67%) | 80% | - | - | 20% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fury Astat Tichý stín | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Cristine Diamond Tichý stín | 9 | 66.67% | 33.33% | 50% | 33.33% | 67 cm | 63 cm | 106.5 | 54 | - | 112.7 | 54 | - |
| Ajga z Datova ráje | 24 | 54.17% | 45.83% | 30.77% | 36.36% | 67.3 cm | 61.3 cm | 105.6 | 53.9 | - | 109 | 53.4 | 0.7 |
| Gejša z Vlčí chaloupky | 12 | 50% | 50% | 16.67% | 50% | 69 cm | 62.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ajga Reolup | 22 | 72.73% | 27.27% | 31.25% | 66.67% | 69.4 cm | 62.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bety Zepeř CS | 12 | 41.67% | 58.33% | 60% | 42.86% | 69 cm | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Hero z Rofa | 1,82338% | 18.75 | 20,48% | 35 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 1,03924% | 12.5 | 35,49% | 29 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Milo Ruskov dvor CS | 0,44398% | 9.375 | 16,59% | 89 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,5 | Maxa z Krotkovského dvora CS | 0,25019% | 9.375 | 29,71% | 27 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 5,6 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,38156% | 10.9375 | 31,05% | 95 |
| 6 | ♂ 5,6,6 - ♀ 5,7,7 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,50902% | 10.9375 | 4,64% | 60 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Elbow zo Sennej | 0,11678% | 4.6875 | 20,49% | 21 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Flora Ruskov Dvor CS | 0,10892% | 4.6875 | 12,29% | 19 |
| 6 | ♂ 5,6,6 - ♀ 6,6,7 | Orlík z Rosíkova CS | 0,33367% | 10.15625 | 36,77% | 127 |
| 5 | ♂ 6,6 - ♀ 5,6,7 | Cézar od Pavlišina CS | 0,2656% | 8.59375 | 36,18% | 91 |
| 5 | ♂ 6,7,7,7 - ♀ 5 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,3072% | 7.03125 | 26,03% | 31 |
| COI TOTALE: | 5,58121% |