| Nato: | 12-11-2014 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Bajka z Molu Es |
| Padre: | Bart z Bělského háječku |
| Allevatore: | Lobos de la Farola |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | ES |
| WOLF BLOOD: | 27.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,83% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.22 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Bart z Bělského háječkuHD B ED 0COI: 19.55% |
![]() Quenno od ÚhoštěHD A -COI: 17.53% |
![]() Doran z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
![]() Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
Cabrixa Vopa CS- -COI: 12.48% |
||||
![]() Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
Dan Balmar CS- -COI: 16.94% |
|||
Alda od Pavlišina CS- -COI: 25.33% |
||||
![]() Moki od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
||||
![]() Aria Osada DraklemHD B -COI: 23.51% |
![]() Brix z Porčova mlýnaHD A -COI: 18.92% |
![]() Baker Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
|
Cita z Banišťa CS- -COI: 9.86% |
||||
![]() Gerina Šedá eminenceHD A -COI: 12.51% |
Ciro ze Šedého dolu CSHD B -COI: 10.56% |
|||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Betty z UherHD C -COI: 18.84% |
![]() Andy od Chrudimky CSHD A -COI: 17.90% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
||
Asta Ladce CSHD A -COI: 25.76% |
||||
![]() Alexis od JoanHD B -COI: 12.59% |
Baker Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
|||
Brita Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Bajka z Molu EsHD A -COI: 20.69% |
![]() Car od Voldušské nivyHD A ED 0COI: 20.64% |
![]() Amani Stříbrný úplněkHD A ED 0COI: 18.04% |
![]() Ares Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
Atos Tinkin dvor CSHD A -COI: 14.34% |
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Dina Doubravka z Vlčí chaloupkyHD A -COI: 17.35% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
Ajga ReolupHD A -COI: 17.11% |
||||
![]() Era Chlumecké podzámčíHD B -COI: 21.02% |
![]() Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
Adon Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
||
Bessy z Kladenské záře CSHD A -COI: 17.08% |
||||
![]() Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Citka Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
![]() HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
REPKA- -COI: 19.78% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Enya Lobo de la Farola | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bajka z Molu Es | 4 | 3.5 | 14 | 6 (42.86%) | - | - | - | - | - |
| Yukon z Molu Es | 7 | 8.86 | 62 | 36 (58.06%) | 80.56% | 8.33% | 2.78% | 2.78% | - |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 7 | 8.14 | 57 | 28 (49.12%) | 60.71% | 21.43% | 7.14% | 7.14% | 3.57% |
| Ambra Vlčí naděje | 10 | 6.8 | 68 | 39 (57.35%) | 66.67% | 30.77% | 2.56% | - | - |
| Cira Volání rodu | 3 | 6.33 | 19 | 5 (26.32%) | 20% | 20% | 40% | 20% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Enya Lobo de la Farola | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bajka z Molu Es | 14 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Yukon z Molu Es | 62 | 50% | 50% | 38.71% | 38.71% | 69.3 cm | 63.8 cm | 107.8 | 54.4 | - | 138.4 | 55.1 | - |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 57 | 57.89% | 42.11% | 30.3% | 37.5% | 68.9 cm | 64.1 cm | 108 | 55.9 | - | 107.5 | 54.4 | - |
| Ambra Vlčí naděje | 68 | 36.76% | 63.24% | 16% | 13.95% | 70.5 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cira Volání rodu | 19 | 47.37% | 52.63% | 44.44% | 30% | 69.3 cm | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,22686% | 6.25 | 19,43% | 34 |
| 5 | ♂ 5,5,6 - ♀ 7,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,23377% | 9.375 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 4.6875 | 18,08% | 83 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Bety Zepeř CS | 0,10853% | 4.6875 | 13,4% | 12 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Atos Heol CS | 0,05361% | 5.46875 | 12,32% | 38 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Cita z Banišťa CS | 0,05364% | 5.46875 | 9,86% | 27 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Alda od Pavlišina CS | 0,06076% | 3.90625 | 25,33% | 35 |
| COI TOTALE: | 0,85024% |