| Nato: | 10-02-2007 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO0787782 |
| Microchip: | 9811000000618480 |
| Madre: | FAN PASSO DEL LUPO |
| Padre: | Ajax od Tištínského potoka |
| Allevatore: | FRESIA ALESSANDRO |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 26.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,73% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.46 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AYLYN | 6 | 3.17 | 19 | 4 (21.05%) | 75% | 25% | - | - | - |
| FAN PASSO DEL LUPO | 5 | 4.2 | 21 | 5 (23.81%) | 80% | - | 20% | - | - |
| NENSY | 6 | 5.33 | 32 | 11 (34.38%) | 63.64% | 27.27% | 9.09% | - | - |
| Carmen Vlčí stezka | 5 | 5.2 | 26 | 7 (26.92%) | 42.86% | 57.14% | - | - | - |
| Cina ze Slivníku CS | 3 | 5 | 15 | 5 (33.33%) | 20% | 20% | 20% | 20% | 20% |
| Aska Jimili CS | 5 | 6.6 | 33 | 6 (18.18%) | 66.67% | 16.67% | 16.67% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AYLYN | 19 | 52.63% | 47.37% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FAN PASSO DEL LUPO | 21 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| NENSY | 32 | 59.38% | 40.63% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Carmen Vlčí stezka | 26 | 53.85% | 46.15% | - | 25% | - | 62.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cina ze Slivníku CS | 15 | 73.33% | 26.67% | 27.27% | 50% | 68 cm | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Aska Jimili CS | 33 | 54.55% | 45.45% | 11.11% | 26.67% | 69 cm | 46 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,85772% | 15.625 | 12,32% | 32 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Dina z Banišťa CS | 0,84157% | 12.5 | 8,72% | 27 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 6 | Aba Vopa CS | 0,10844% | 10.9375 | 12,4% | 15 |
| 5 | ♂ 4 - ♀ 5,6,6,6 | Gar z Rosíkova CS | 1,16885% | 14.0625 | 20,17% | 130 |
| 6 | ♂ 4,5 - ♀ 6,6,6,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,87649% | 14.84375 | 6,33% | 62 |
| 6 | ♂ 4,6 - ♀ 7,7,7,7 | Flit z Rosíkova CS | 0,43316% | 10.9375 | 11,03% | 61 |
| 6 | ♂ 5,7,7 - ♀ 5,7,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,20142% | 9.375 | 3,4% | 37 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Alda od Pavlišina CS | 0,12153% | 4.6875 | 25,33% | 35 |
| 22 | ♂ 5,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 6,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 0,54932% | 24.21875 | 25% | 246 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7,7 | Atos z Belešova CS | 0,10829% | 7.03125 | 11,03% | 68 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7,7 | Acarka Bropa CS | 0,10206% | 7.03125 | 4,97% | 22 |
| 7 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7,7,7,7 | Ayak z Vlamy CS | 0,10571% | 8.59375 | 8,35% | 38 |
| 8 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7,7,7,7,7 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,14834% | 9.375 | 1,36% | 30 |
| COI TOTALE: | 5,62288% |