| Datum narození: | 09-11-2015 |
| Pohlaví: | Fena |
| Registr: | - |
| Mikročip: | - |
| Matka: | Bianca Lostris |
| Otec: | Goran z Deštné hory |
| Chovatel: | od Hradečenského údolí |
| Majitel: | - |
| Původ: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 26.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,59% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.27 % Powered by WGI LAB | Bonitace: | - |
| Kontakty: |
| Jméno | HD | ED | DM | DW | Bonitace |
|---|
| Jméno | Vrhy | Σ | Potomci | HD test | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ax Od Hradečenského údolí | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bianca Lostris | 1 | 7 | 7 | 2 (28.57%) | 100% | - | - | - | - |
| Annie z Holštejna | 2 | 6.5 | 13 | 7 (53.85%) | 85.71% | 14.29% | - | - | - |
| Carey Šedý chlup | 3 | 4.67 | 14 | 6 (42.86%) | 33.33% | 16.67% | 16.67% | 16.67% | 16.67% |
| Nancy Šedá eminence | 4 | 4.5 | 18 | 11 (61.11%) | 90.91% | - | 9.09% | - | - |
| Haidy Šedá eminence | 4 | 6.75 | 27 | 13 (48.15%) | 69.23% | 7.69% | 7.69% | 7.69% | 7.69% |
| Jméno | Potomci | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ax Od Hradečenského údolí | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bianca Lostris | 7 | 42.86% | 57.14% | 66.67% | 25% | 67 cm | 64 cm | 107.5 | 53.7 | - | 106.3 | 56.3 | - |
| Annie z Holštejna | 13 | 46.15% | 53.85% | 33.33% | 85.71% | 69.5 cm | 64.8 cm | 108 | 55.1 | - | 109.7 | 54.5 | - |
| Carey Šedý chlup | 14 | 35.71% | 64.29% | 60% | 11.11% | 67.3 cm | 62 cm | 108.4 | 53.8 | - | - | - | - |
| Nancy Šedá eminence | 18 | 50% | 50% | 100% | 66.67% | 68.9 cm | 63.5 cm | - | - | - | 103 | 53 | - |
| Haidy Šedá eminence | 27 | 44.44% | 55.56% | 41.67% | 60% | 69.6 cm | 63.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generace | Jméno | Chovatelská stanice | % Krev | Pokrevní příb. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Arne z Města Henbrštajnů | 0,4377% | 9.375 | 16,08% | 49 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,22686% | 7.8125 | 19,43% | 34 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Ajša Dar přírody CS | 0,21371% | 6.25 | 10,79% | 14 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 6.25 | 16,21% | 29 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Agar Reolup | 0,22217% | 6.25 | 17,11% | 39 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 6 | Fea Jimili CS | 0,11837% | 7.8125 | 23,91% | 28 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Eta Pohostinstvo CS | 0,21417% | 6.25 | 9,98% | 16 |
| 6 | ♂ 5,6,7 - ♀ 6,6,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,29221% | 9.375 | 20,17% | 130 |
| 5 | ♂ 5,7 - ♀ 6,7,7 | Atos Heol CS | 0,10721% | 7.03125 | 12,32% | 38 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,05361% | 3.90625 | 12,32% | 32 |
| CELKOVÝ COI: | 2,10505% |