| Nato: | 18-12-2016 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1723414 |
| Microchip: | 380260002848562 |
| Madre: | KEYRA |
| Padre: | ATHANOR LUPUS DEUS EX MACHINA |
| Allevatore: | LO SPIRITO DEL LUPO |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,18% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.56 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() ATHANOR LUPUS DEUS EX MACHINAHD A ED 0COI: 20.20% |
![]() FORESTA INCANTATA BOROMIRHD A ED 0COI: 19.13% |
![]() Art z Viktoriinej záhradyHD A ED 0COI: 23.69% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Amy z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
|||
Fenndy Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
||||
![]() FORESTA INCANTATA IMLANDRIS |
![]() TRISTANHD A ED 0COI: 17.11% |
Bazilišek Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||
ARIMMINUM I'NAHANIHD A -COI: 19.63% |
||||
![]() Bernie z UherHD B ED 0COI: 18.84% |
Andy od Chrudimky CSHD A -COI: 17.90% |
|||
Alexis od JoanHD B -COI: 12.59% |
||||
![]() ARADIAHD A ED 0COI: 20.68% |
![]() CHEOPEHD A ED 0COI: 23.67% |
![]() VEDOR PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() IALAHD A ED 0COI: 19.47% |
Handy od ÚhoštěHD B -COI: 17.40% |
|||
VEDAHD B -COI: 20.13% |
||||
![]() ARIMMINUM NABOOHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
||||
![]() KEYRAHD A ED 0COI: 20.77% |
![]() BYRON PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 26.78% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() HANKA PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() LEGRA- -COI: 17.11% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
||||
![]() ARIMMINUM HARWENHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
![]() Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||
Alma z Kladenské záře CSHD B -COI: 16.85% |
||||
![]() Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XYNA LO SPIRITO DEL LUPO | 1 | 5 | 5 | - | - | - | - | - | - |
| KEYRA | 4 | 7.5 | 30 | 18 (60%) | 50% | 16.67% | - | - | - |
| ARIMMINUM HARWEN | 4 | 7.25 | 29 | 9 (31.03%) | 44.44% | 33.33% | 22.22% | - | - |
| Ambra Vlčí naděje | 10 | 6.8 | 68 | 39 (57.35%) | 66.67% | 30.77% | 2.56% | - | - |
| Cira Volání rodu | 3 | 6.33 | 19 | 5 (26.32%) | 20% | 20% | 40% | 20% | - |
| Dyna ze Slivníku CS | 2 | 5.5 | 11 | 5 (45.45%) | 40% | - | 40% | - | 20% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XYNA LO SPIRITO DEL LUPO | 5 | 60% | 40% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| KEYRA | 30 | 66.67% | 33.33% | 10% | - | 69 cm | - | 111.3 | 54.1 | - | - | - | - |
| ARIMMINUM HARWEN | 29 | 48.28% | 51.72% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ambra Vlčí naděje | 68 | 36.76% | 63.24% | 16% | 13.95% | 70.5 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cira Volání rodu | 19 | 47.37% | 52.63% | 44.44% | 30% | 69.3 cm | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dyna ze Slivníku CS | 11 | 36.36% | 63.64% | 25% | 57.14% | 68 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 3 | Ambra Vlčí naděje | 0,8944% | 15.625 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA | 0,44412% | 9.375 | 18,51% | 30 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | CUTT | 0,42305% | 9.375 | 19,76% | 144 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | CLOVER | 0,22206% | 7.8125 | 18,51% | 91 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 4 | Ali Reolup | 0,44434% | 9.375 | 17,11% | 60 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 4 | Amálka od Buližníku CS | 0,32854% | 8.59375 | 16,21% | 29 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,5 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,16621% | 8.59375 | 16,83% | 38 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,5 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,16405% | 8.59375 | 15,75% | 14 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6 | Charon Šedá eminence | 0,16711% | 7.03125 | 17,24% | 120 |
| 5 | ♂ 7 - ♀ 5,6,6,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,05361% | 7.8125 | 12,32% | 32 |
| COI TOTALE: | 3,30748% |