| Nato: | 28-01-2017 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Dahlia Lupus Ardor |
| Padre: | Argos s Divokou krví |
| Allevatore: | s Divokou krví (DOHNALOVÃ TEREZA) |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,17% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 96.77 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.10 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Argos s Divokou krvíHD A ED 0COI: 21.48% |
![]() Timmy od ÚhoštěHD A ED 0COI: 19.75% |
![]() Crying Wolf KarlikHD A -COI: 32.73% |
![]() Fallko Kollarov DvorHD B -COI: 37.11% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
Ada Kollárov dvorHD A -COI: 30.94% |
||||
![]() Crying Wolf BrizaHD B -COI: 25.79% |
Koro z Krotkovského dvoraHD C -COI: 35.55% |
|||
Fehérlófia Durcás DorkaHD C -COI: 16.83% |
||||
![]() Moki od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
||||
![]() Arya ArQeVaHD A ED 0COI: 19.68% |
![]() Qeron z Molu EsHD A -COI: 18.74% |
![]() Doran z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
|
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Go-Go z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Dahlia Lupus ArdorHD C ED 0COI: 21.48% |
![]() Jassper Malý BysterecHD A -COI: 20.17% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
![]() Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
Synek z Rosíkova CSHD A -COI: 24.73% |
||
Baby Tribeč CS- -COI: 25.80% |
||||
![]() Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Asta Šinárikov dvor CS- -COI: 10.28% |
||||
![]() Baghira Lupus ArdorHD A -COI: 20.83% |
![]() Cézar Lupus Bohemia GenaoHD A -COI: 19.51% |
![]() Gáj Jimili CSHD A -COI: 16.44% |
Aris Hlas divočiny CSHD C -COI: 13.77% |
|
Alda od Pavlišina CS- -COI: 25.33% |
||||
![]() Aretha Hanka z VlasaticHD A -COI: 16.01% |
Ares od ŠurdyHD A -COI: 23.37% |
|||
Hanka Šedá eminenceHD C -COI: 10.00% |
||||
![]() Cona Veľký jarokHD B -COI: 22.10% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
||
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Ala Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hádes s Divokou krví | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Dahlia Lupus Ardor | 2 | 6.5 | 13 | 10 (76.92%) | 10% | 20% | - | - | 20% |
| Baghira Lupus Ardor | 5 | 6.2 | 31 | 19 (61.29%) | 52.63% | 5.26% | 5.26% | - | - |
| Cona Veľký jarok | 4 | 9.25 | 37 | 13 (35.14%) | 84.62% | 15.38% | - | - | - |
| Ala Malý Bysterec | 2 | 1.5 | 3 | 2 (66.67%) | 50% | 50% | - | - | - |
| Krásna Ruskov dvor CS | 3 | 6.67 | 20 | 8 (40%) | 62.5% | 25% | 12.5% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hádes s Divokou krví | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Dahlia Lupus Ardor | 13 | 61.54% | 38.46% | 12.5% | - | 67 cm | - | 106 | 53.7 | - | - | - | - |
| Baghira Lupus Ardor | 31 | 51.61% | 48.39% | 25% | 13.33% | 67.5 cm | 60 cm | 108.1 | 54.4 | 0.6 | 108.8 | 54.7 | 0.6 |
| Cona Veľký jarok | 37 | 51.35% | 48.65% | 26.32% | 44.44% | 66.2 cm | 62 cm | 108.9 | 56.7 | 0.7 | 107.4 | 54 | 0.6 |
| Ala Malý Bysterec | 3 | - | 100% | - | 100% | - | 63.3 cm | - | - | - | 107.8 | 54.7 | - |
| Krásna Ruskov dvor CS | 20 | 65% | 35% | 46.15% | 42.86% | 66.3 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,44434% | 9.375 | 17,11% | 60 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 6.25 | 16,21% | 29 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Milo Ruskov dvor CS | 0,11099% | 4.6875 | 16,59% | 89 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,11145% | 4.6875 | 16,65% | 20 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Alda od Pavlišina CS | 0,12153% | 4.6875 | 25,33% | 35 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,19078% | 7.03125 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,6 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,05318% | 5.46875 | 10,28% | 29 |
| COI TOTALE: | 1,2513% |