| Nato: | 28-08-2015 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | BEA Jantarowa Wataha |
| Padre: | Cair Potomok vlkov |
| Allevatore: | Jantarowa Wataha |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | PL |
| WOLF BLOOD: | 27.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,02% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 83.87 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.07 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Friend Jantarowa Wataha x Ivory Jantarowa Wataha 2020-12-20 | |||||
| Kral Jest Tylko Jeden Jantarowa Wataha ♂ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Friend Jantarowa Wataha | 1 | 1 | 1 | - | - | - | - | - | - |
| Cair Potomok vlkov | 14 | 4.86 | 68 | 38 (55.88%) | 42.11% | 7.89% | - | 2.63% | - |
| Ares Karpatská svorka | 4 | 6.25 | 25 | 9 (36%) | 55.56% | 11.11% | - | - | - |
| Blek z Liehovarského dvora | 8 | 4.5 | 36 | 13 (36.11%) | 84.62% | 15.38% | - | - | - |
| Brix Zlatá žila | 4 | 6 | 24 | 1 (4.17%) | 100% | - | - | - | - |
| Astor Mot'ovský dvor CS | 10 | 6 | 60 | 5 (8.33%) | 40% | 20% | - | 20% | 20% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Friend Jantarowa Wataha | 1 | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Cair Potomok vlkov | 68 | 52.94% | 47.06% | 22.22% | 25% | 66 cm | 62.1 cm | 109.7 | 54.2 | - | 108.7 | 54.4 | - |
| Ares Karpatská svorka | 25 | 52% | 48% | 38.46% | 8.33% | 69 cm | 61 cm | 111.3 | 54.9 | 0.7 | - | - | - |
| Blek z Liehovarského dvora | 36 | 63.89% | 36.11% | 34.78% | 15.38% | 66.8 cm | 61 cm | 111.8 | 54.5 | - | 113.3 | 55.8 | - |
| Brix Zlatá žila | 24 | 37.5% | 62.5% | 11.11% | - | 66 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Astor Mot'ovský dvor CS | 60 | 50% | 50% | 20% | 50% | 65 cm | 54.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Milo Ruskov dvor CS | 1,77591% | 18.75 | 16,59% | 89 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Amálka od Buližníku CS | 0,43806% | 9.375 | 16,21% | 29 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Ali Reolup | 0,44434% | 9.375 | 17,11% | 60 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 4 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,42542% | 12.5 | 10,28% | 29 |
| 4 | ♂ 5,5,6 - ♀ 4 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,76313% | 14.0625 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,5 | Asta Břevnovská stopa CS | 0,11613% | 7.8125 | 21,29% | 9 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,5 | Abel z Molu CS | 0,10636% | 7.8125 | 10,83% | 17 |
| 5 | ♂ 5,6,6,6 - ♀ 5 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,30541% | 10.9375 | 4,64% | 60 |
| 5 | ♂ 6,6,6,7 - ♀ 5 | Cézar od Pavlišina CS | 0,1328% | 8.59375 | 36,18% | 91 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,6 | Ariel Lobos CS | 0,05278% | 5.46875 | 8,95% | 42 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,6 | Exa Vopa CS | 0,05361% | 5.46875 | 12,32% | 24 |
| COI TOTALE: | 4,61395% |