| Nato: | 14-12-2015 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Crying Wolf Taboo |
| Padre: | ARIMMINUM TRISTAN |
| Allevatore: | Crying Wolf 1996 |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | HU |
| WOLF BLOOD: | 28.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,23% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 74.19 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.26 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crying Wolf 1996 Kamilia | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Crying Wolf Taboo | 4 | 4 | 16 | 13 (81.25%) | - | - | 15.38% | - | - |
| Hannah Eden severu | 3 | 2.33 | 7 | 2 (28.57%) | 100% | - | - | - | - |
| Julie z Litavské kotliny | 6 | 7.17 | 43 | 16 (37.21%) | 56.25% | 31.25% | 12.5% | - | - |
| Ira z Litavské kotliny CS | 3 | 7.67 | 23 | 6 (26.09%) | 50% | - | 16.67% | 16.67% | 16.67% |
| Abra z Molu CS | 4 | 3.5 | 14 | 4 (28.57%) | 25% | - | 50% | - | 25% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crying Wolf 1996 Kamilia | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Crying Wolf Taboo | 16 | 56.25% | 43.75% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Hannah Eden severu | 7 | 71.43% | 28.57% | 20% | - | 65 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Julie z Litavské kotliny | 43 | 51.16% | 48.84% | 22.73% | 38.1% | 66.6 cm | 62.4 cm | 109 | 55.2 | - | - | - | - |
| Ira z Litavské kotliny CS | 23 | 34.78% | 65.22% | 50% | 46.67% | 68.3 cm | 62.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Abra z Molu CS | 14 | 28.57% | 71.43% | 50% | 50% | 62 cm | 49.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Agar Reolup | 1,77737% | 18.75 | 17,11% | 39 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Moňa z Krotkovského dvora CS | 1,03924% | 12.5 | 35,49% | 29 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 4,4 | Bety Zepeř CS | 0,43411% | 15.625 | 13,4% | 12 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 4,4 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,45227% | 15.625 | 18,08% | 83 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Fallko Kollarov Dvor | 0,51946% | 9.375 | 37,11% | 19 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,45373% | 9.375 | 19,43% | 34 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Fehérlófia Durcás Dorka | 0,22162% | 6.25 | 16,83% | 23 |
| 4 | ♂ 6 - ♀ 5,5,5 | Ariel Lobos CS | 0,10557% | 10.9375 | 8,95% | 42 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 5,7 | Maxa z Krotkovského dvora CS | 0,31274% | 10.15625 | 29,71% | 27 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,19078% | 8.59375 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 6 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,10721% | 6.25 | 12,32% | 32 |
| COI TOTALE: | 5,6141% |