| Nato: | 18-03-2019 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1994391 |
| Microchip: | 380260004226354 |
| Madre: | DEENA |
| Padre: | MARTE |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | TRIBUZIO LAURA |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,19% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 14.47 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
3278293920
|
![]() MARTE- -COI: 25.81% |
![]() ARESHD A ED 0COI: 24.78% |
![]() ARIMMINUM THORHD A -COI: 21.48% |
![]() Blue de la Louve BlancheHD A -COI: 32.56% |
Crying Wolf MerlinHD A -COI: 26.56% |
Crying Wolf OssaHD B ED 0COI: 32.73% |
||||
![]() ARIMMINUM ANDROMEDAHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() CLOEHD A ED 0COI: 20.79% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ASHOKAHD A ED 0COI: 23.50% |
ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
|||
Beau Isabeau z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
||||
![]() ELAIKAHD A ED 0COI: 21.66% |
![]() ARIMMINUM OLCANHD A ED 0COI: 20.00% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() OKIRA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 28.75% |
![]() CNAYTUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() LIU PASSO DEL LUPOHD A ED 1COI: 25.36% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
ARIMMINUM CHALINAHD B -COI: 19.44% |
||||
![]() DEENA- -COI: 22.88% |
![]() BAKUR- -COI: 24.11% |
![]() ARES- -COI: 23.43% |
![]() QUOD- -COI: 23.89% |
FUOCO- -COI: 21.19% |
KAYHD B ED 0COI: 27.00% |
||||
![]() KARIMHD A ED 0COI: 22.88% |
ARON- -COI: 21.91% |
|||
BRINA- -COI: 19.77% |
||||
![]() ASIA- -COI: 23.23% |
![]() RINGO PASSO DEL LUPO- -COI: 24.20% |
CNAYTUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
||
OARA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 20.83% |
||||
![]() ENGY PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 20.31% |
Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
|||
LIU PASSO DEL LUPOHD A ED 1COI: 25.36% |
||||
![]() DIVYA- -COI: 22.27% |
![]() FOG- -COI: 21.31% |
![]() FLOYD RED CROW- -COI: 26.72% |
NYOHD B ED 0COI: 20.38% |
|
ARIMMINUM HITRINITYHD A ED 0COI: 20.19% |
||||
![]() EVA- -COI: 22.37% |
TAIGOHD A -COI: 20.03% |
|||
JACKIE- -COI: 19.10% |
||||
![]() YATHA- -COI: 19.58% |
![]() ARONKUNZ- -COI: 21.38% |
ARONHD B ED 0COI: 17.42% |
||
KORAHD C -COI: 18.23% |
||||
![]() DORA- -COI: 27.08% |
BENHUROLIMPALUSHD B -COI: 20.28% |
|||
AIDAHD B ED 1COI: 24.74% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SHIVA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DEENA | 1 | 6 | 6 | 2 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| DIVYA | 3 | 4.67 | 14 | 12 (85.71%) | - | - | - | - | - |
| YATHA | 1 | 8 | 8 | - | - | - | - | - | - |
| DORA | 6 | 3 | 18 | - | - | - | - | - | - |
| AIDA | 3 | 6.33 | 19 | 9 (47.37%) | 55.56% | 33.33% | - | 11.11% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SHIVA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DEENA | 6 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DIVYA | 14 | 64.29% | 35.71% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| YATHA | 8 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DORA | 18 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| AIDA | 19 | 26.32% | 73.68% | 20% | - | 68 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | LIU PASSO DEL LUPO | 0,4418% | 9.375 | 25,36% | 37 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | CNAYTUK PASSO DEL LUPO | 0,42359% | 9.375 | 23,88% | 115 |
| 7 | ♂ 4,5,6 - ♀ 6,7,7,7 | Ambra Vlčí naděje | 0,8385% | 14.84375 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 7 | INDUK PASSO DEL LUPO | 0,1059% | 7.03125 | 23,88% | 102 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 6 | FENDY PASSO DEL LUPO | 0,10496% | 7.8125 | 20,03% | 38 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 6 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,10898% | 7.8125 | 23,85% | 184 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | ARIMMINUM LAST NAVARRE | 0,20936% | 6.25 | 20,19% | 56 |
| 7 | ♂ 5,6,6 - ♀ 6,7,7,7 | CUTT | 0,15864% | 10.15625 | 19,76% | 144 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7,7 | Grey Wolf z Molu Es | 0,21587% | 7.8125 | 16,29% | 81 |
| 6 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 7,7 | Cira Volání rodu | 0,05583% | 8.59375 | 18,16% | 19 |
| COI TOTALE: | 2,66343% |