| Born: | 04-06-2019 |
| Sex: | Female |
| Registrer: | LO19149862 |
| Microchip: | 380260101347732 |
| Mother: | ALICE |
| Father: | GIOY DEI LUPI DI GUBBIO |
| Breeder: | - |
| Owner: | MACCIONI ANDREA |
| Nation: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,88% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 85.48 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.27 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
GIOY DEI LUPI DI GUBBIOHD A ED BLCOI: 19.79% |
![]() ARIMMINUM BIGWAKANWOLFHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
![]() Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||
Alma z Kladenské záře CSHD B -COI: 16.85% |
||||
![]() Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
||||
![]() Xezbeth z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.17% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ibona Radov DvorHD A -COI: 19.46% |
![]() Iran Zemplínska oblast'HD A -COI: 16.52% |
Athos Chocholan- -COI: 19.29% |
||
Hexa Zemplínska oblast'- -COI: 12.95% |
||||
![]() Ibona Kysucká hviezdaHD A -COI: 18.45% |
Ben Zlatá žilaHD A -COI: 13.95% |
|||
Doris Kysucká hviezda- -COI: 22.66% |
||||
![]() ALICEHD A ED 0COI: 21.24% |
![]() EZECHIELE OLIM PALUSHD B ED 0COI: 21.39% |
![]() Gorbi Zlatá PalzHD C ED 0COI: 29.18% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Amy Zlatá PalzHD B -COI: 27.59% |
Koro z Krotkovského dvoraHD C -COI: 35.55% |
|||
Gerda z RofaHD B -COI: 20.48% |
||||
![]() AIDAHD B ED 1COI: 24.74% |
![]() ARUK- -COI: 26.32% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
HAZENA- -COI: 19.38% |
||||
![]() JUTA JUNIOR- -COI: 19.06% |
DAREK DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
|||
IUTA- -COI: 17.00% |
||||
![]() ARIMMINUM MIRA- -COI: 25.38% |
![]() ARIMMINUM OLCANHD A ED 0COI: 20.00% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() ARIMMINUM BLAZE OF GLORYHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM ANDROMEDAHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Dog shows | Date | Class | Judgment | Pos. | Titles | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Raduno di Desio Giudice: Sambuco Giancarlo |
01-11-2019 | Baby (3-6 onths) | Assente | - | |
||
| Internazionale di Verona Giudice: Fulgenzi Gianni |
13-12-2019 | Puppy (6-9 months) | Molto promettente | 2 | |
||
| Raduno di Verona Giudice: Korozs Andras (HU) |
14-12-2019 | Puppy (6-9 months) | Molto promettente | 2 | |
||
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KANSASHI EZECHIELELUPO | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ALICE | 1 | 8 | 8 | 3 (37.5%) | 100% | - | - | - | - |
| ARIMMINUM MIRA | 1 | 8 | 8 | 4 (50%) | 75% | - | - | - | - |
| ARIMMINUM BLAZE OF GLORY | 6 | 3.83 | 23 | 11 (47.83%) | 90.91% | 9.09% | - | - | - |
| ARIMMINUM ANDROMEDA | 7 | 5.71 | 40 | 25 (62.5%) | 84% | 16% | - | - | - |
| Ambra Vlčí naděje | 10 | 6.8 | 68 | 39 (57.35%) | 66.67% | 30.77% | 2.56% | - | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KANSASHI EZECHIELELUPO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ALICE | 8 | 62.5% | 37.5% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM MIRA | 8 | 62.5% | 37.5% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM BLAZE OF GLORY | 23 | 52.17% | 47.83% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM ANDROMEDA | 40 | 35% | 65% | - | 7.69% | - | 62.5 cm | - | - | - | 108.8 | 56 | - |
| Ambra Vlčí naděje | 68 | 36.76% | 63.24% | 16% | 13.95% | 70.5 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Eligo z Peronowki | 1,69285% | 18.75 | 18,21% | 91 |
| 3 | ♂ 3 - ♀ 4,5 | Ambra Vlčí naděje | 2,68319% | 21.875 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Grey Wolf z Molu Es | 0,8635% | 15.625 | 16,29% | 81 |
| 4 | ♂ 4,5 - ♀ 6,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,32854% | 12.5 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Tambury z Rosíkova | 0,11053% | 6.25 | 14,97% | 28 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7 | Athos Chocholan | 0,11536% | 6.25 | 19,29% | 21 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7 | Bety Zepeř CS | 0,05426% | 6.25 | 13,4% | 12 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,05361% | 6.25 | 12,32% | 32 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,05653% | 6.25 | 18,08% | 83 |
| COI TOTAL: | 5,95837% |