| Nato: | 29-09-2011 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Cira von Königs-Terry |
| Padre: | Vanilla od Úhoště |
| Allevatore: | von Königs-Terry |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | RO |
| WOLF BLOOD: | 29.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 25,26% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.97 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lacky von Königs-Terry | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Vanilla od Úhoště | 10 | 2.4 | 24 | 3 (12.5%) | - | 33.33% | - | - | - |
| Blue de la Louve Blanche | 11 | 6.18 | 68 | 11 (16.18%) | 72.73% | 27.27% | - | - | - |
| Crying Wolf Merlin | 14 | 6.07 | 85 | 8 (9.41%) | 50% | 25% | - | 12.5% | 12.5% |
| Hero z Rofa | 6 | 5.83 | 35 | 21 (60%) | 57.14% | 19.05% | 14.29% | 4.76% | - |
| Tambury z Rosíkova | 5 | 5.6 | 28 | 8 (28.57%) | 75% | 12.5% | 12.5% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lacky von Königs-Terry | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Vanilla od Úhoště | 24 | 37.5% | 58.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Blue de la Louve Blanche | 68 | 50% | 50% | 2.94% | 11.76% | 67 cm | 61.5 cm | - | - | - | 111.5 | 55.7 | - |
| Crying Wolf Merlin | 85 | 44.71% | 55.29% | 2.63% | - | 69 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Hero z Rofa | 35 | 45.71% | 54.29% | 31.25% | 31.58% | 68.6 cm | 63.7 cm | 108 | 53.6 | - | 103.2 | - | - |
| Tambury z Rosíkova | 28 | 50% | 50% | 35.71% | 35.71% | 68 cm | 63.2 cm | 103.6 | 55.3 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 3 | Koro z Krotkovského dvora | 1,04344% | 15.625 | 35,55% | 21 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 3,5 | Fehérlófia Durcás Dorka | 1,10808% | 18.75 | 16,83% | 23 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Moňa z Krotkovského dvora CS | 0,51962% | 9.375 | 35,49% | 29 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Fallko Kollarov Dvor | 0,51946% | 9.375 | 37,11% | 19 |
| 6 | ♂ 5,6,6 - ♀ 4,6,7 | Maxa z Krotkovského dvora CS | 0,81312% | 14.84375 | 29,71% | 27 |
| 7 | ♂ 6,6,7 - ♀ 4,7,7,7 | Cézar od Pavlišina CS | 0,3984% | 12.5 | 36,18% | 91 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,19078% | 8.59375 | 31,05% | 95 |
| 19 | ♂ 7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 0,36621% | 19.53125 | 25% | 246 |
| 7 | ♂ 6,6,7,7,7 - ♀ 5,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,30935% | 9.375 | 6,33% | 62 |
| 8 | ♂ 6,6,7,7,7 - ♀ 5,7,7 | Orlík z Rosíkova CS | 0,2002% | 10.15625 | 36,77% | 127 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,7 | Aba Vopa CS | 0,10844% | 6.25 | 12,4% | 15 |
| 5 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,05844% | 7.03125 | 20,17% | 130 |
| 5 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6,7 | Cita z Banišťa CS | 0,05364% | 7.03125 | 9,86% | 27 |
| 5 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5,7 | Bruna z Banišťa CS | 0,05364% | 6.25 | 9,86% | 43 |
| COI TOTALE: | 5,74284% |