| Nato: | 18-01-2021 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Brenda z Bačovej svorky |
| Padre: | Gogo Vikvel wolf |
| Allevatore: | Corda Elizabeth Luporum |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | SK |
| WOLF BLOOD: | 28.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,68% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.27 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Gogo Vikvel wolfHD A ED 0COI: 23.66% |
![]() Cresil II z PeronówkiHD A ED 0COI: 21.77% |
![]() Body Vlčí démonHD A ED 0COI: 23.04% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|||
Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
||||
![]() Peymakylir z peronowkiHD A ED 0COI: 17.77% |
![]() Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
Afar Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
||
Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ember Vikvel wolfHD A ED 0COI: 24.26% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
![]() Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
|
Dina Pohostinstvo CS- -COI: 4.30% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() Ajša Vikvel wolfHD A -COI: 25.02% |
![]() Enar spod ĎumbieraHD A -COI: 26.19% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
||
Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
||||
![]() Jasa spod ĎumbieraHD B -COI: 22.62% |
Enor Malý BysterecHD A -COI: 23.02% |
|||
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Brenda z Bačovej svorkyHD B -COI: 23.02% |
![]() Aron Lupus ArdorHD B -COI: 20.83% |
![]() Cézar Lupus Bohemia GenaoHD A -COI: 19.51% |
![]() Gáj Jimili CSHD A -COI: 16.44% |
Aris Hlas divočiny CSHD C -COI: 13.77% |
Alda od Pavlišina CS- -COI: 25.33% |
||||
![]() Aretha Hanka z VlasaticHD A -COI: 16.01% |
Ares od ŠurdyHD A -COI: 23.37% |
|||
Hanka Šedá eminenceHD C -COI: 10.00% |
||||
![]() Cona Veľký jarokHD B -COI: 22.10% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
||
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Ala Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Cifra Vlčí démonHD A -COI: 23.62% |
![]() Alex z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
![]() Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
Brix Zlatá žila- -COI: 13.95% |
|
Cedra Bonus- -COI: 19.71% |
||||
![]() Fenndy Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
|||
Ada Kollárov dvorHD A -COI: 30.94% |
||||
![]() Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Klea Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Onassis Corda Elizabeth Luporum | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Gogo Vikvel wolf | 6 | 6.33 | 38 | 18 (47.37%) | 61.11% | - | - | - | - |
| Cresil II z Peronówki | 5 | 6.4 | 32 | 24 (75%) | 25% | - | - | - | - |
| Body Vlčí démon | 12 | 5.17 | 62 | 45 (72.58%) | 33.33% | 2.22% | 2.22% | - | - |
| Hitt spod Ďumbiera | 18 | 5.39 | 97 | 47 (48.45%) | 72.34% | 21.28% | 4.26% | 2.13% | - |
| Dixon Radov Dvor | 5 | 3.8 | 19 | 7 (36.84%) | 57.14% | 14.29% | 14.29% | 14.29% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Onassis Corda Elizabeth Luporum | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Gogo Vikvel wolf | 38 | 65.79% | 34.21% | 8% | 15.38% | 67.5 cm | 63 cm | 108.9 | 54.9 | 0.7 | 109.6 | 55.2 | 0.7 |
| Cresil II z Peronówki | 32 | 40.63% | 59.38% | 7.69% | 15.79% | 68 cm | 64.7 cm | 111.7 | 55.9 | 0.7 | 110.8 | 56.2 | 0.7 |
| Body Vlčí démon | 62 | 50% | 50% | 6.45% | - | 70.5 cm | - | 107.1 | 54.3 | 0.8 | - | - | - |
| Hitt spod Ďumbiera | 97 | 48.45% | 51.55% | 23.4% | 30% | 68.8 cm | 63.6 cm | 107.4 | 54.7 | 0.6 | 110.1 | 55.5 | 0.7 |
| Dixon Radov Dvor | 19 | 47.37% | 52.63% | 33.33% | 50% | 66 cm | 62.8 cm | - | - | - | 107.8 | 54.7 | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Aida Vlčí démon | 1,74767% | 18.75 | 19,42% | 16 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Dixon Radov Dvor | 0,46474% | 9.375 | 23,87% | 19 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Artex Radov dvor | 0,24057% | 7.8125 | 25,81% | 13 |
| 6 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 5,5 | Milo Ruskov dvor CS | 0,55497% | 10.9375 | 16,59% | 89 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,2229% | 6.25 | 16,65% | 20 |
| 6 | ♂ 5,7,7,7 - ♀ 6,6 | Elbow zo Sennej | 0,23357% | 8.59375 | 20,49% | 21 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,06495% | 3.90625 | 35,49% | 29 |
| COI TOTALE: | 3,52937% |