| Nato: | 11-11-2020 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Gyra Vikvel wolf |
| Padre: | Icarus Lupus Ardor |
| Allevatore: | z Rosikova |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | SK |
| WOLF BLOOD: | 28.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,87% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 85.48 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 14.22 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Icarus Lupus ArdorHD A ED 0COI: 21.20% |
![]() Ian Gillan von der WolfsschleifeHD A -COI: 23.74% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Grace von der WolfsschleifeHD A -COI: 26.06% |
![]() Brit Radov DvorHD A -COI: 22.42% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
||
Drina Trenčan- -COI: 25.80% |
||||
![]() Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
Ajax od Miščicha- -COI: 29.10% |
|||
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Calysto Lupus ArdorHD A -COI: 20.26% |
![]() Baloo z Blatnických vinicHD A -COI: 19.23% |
![]() Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
|
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
|||
Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
||||
![]() Cona Veľký jarokHD B -COI: 22.10% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
||
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Ala Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Gyra Vikvel wolfHD A ED 0COI: 23.66% |
![]() Cresil II z PeronówkiHD A ED 0COI: 21.77% |
![]() Body Vlčí démonHD A ED 0COI: 23.04% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|||
Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
||||
![]() Peymakylir z peronowkiHD A ED 0COI: 17.77% |
![]() Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
Afar Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
||
Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ember Vikvel wolfHD A ED 0COI: 24.26% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
![]() Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
|
Dina Pohostinstvo CS- -COI: 4.30% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() Ajša Vikvel wolfHD A -COI: 25.02% |
![]() Enar spod ĎumbieraHD A -COI: 26.19% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
||
Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
||||
![]() Jasa spod ĎumbieraHD B -COI: 22.62% |
Enor Malý BysterecHD A -COI: 23.02% |
|||
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Egy z Rosíkova | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Gyra Vikvel wolf | 2 | 9 | 18 | 1 (5.56%) | 100% | - | - | - | - |
| Ember Vikvel wolf | 5 | 3.8 | 19 | 13 (68.42%) | 61.54% | - | - | - | - |
| Ajša Vikvel wolf | 3 | 3.67 | 11 | 5 (45.45%) | 100% | - | - | - | - |
| Jasa spod Ďumbiera | 2 | 5 | 10 | 7 (70%) | 71.43% | 14.29% | 14.29% | - | - |
| Dáša Chlumecké podzámčí | 6 | 6 | 36 | 16 (44.44%) | 50% | 25% | 18.75% | 6.25% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Egy z Rosíkova | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Gyra Vikvel wolf | 18 | 55.56% | 44.44% | 10% | - | 70 cm | - | 107 | 57.1 | - | - | - | - |
| Ember Vikvel wolf | 19 | 68.42% | 31.58% | 30.77% | 50% | 66.3 cm | 63.7 cm | 110.1 | 55.5 | 0.7 | 109.4 | 57.1 | 0.7 |
| Ajša Vikvel wolf | 11 | 36.36% | 63.64% | 50% | 42.86% | 67.5 cm | 62.7 cm | 110.4 | 54.8 | 0.6 | 109.6 | 55.8 | 0.7 |
| Jasa spod Ďumbiera | 10 | 60% | 40% | 33.33% | 75% | 67 cm | 60.7 cm | 107.4 | 55.2 | 0.7 | - | - | - |
| Dáša Chlumecké podzámčí | 36 | 66.67% | 33.33% | 20.83% | 16.67% | 67.6 cm | 61 cm | - | - | - | 116 | 54 | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Jolly z Molu Es | 0,8635% | 12.5 | 16,29% | 52 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Dixon Radov Dvor | 0,46474% | 9.375 | 23,87% | 19 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Arlen spod Ďumbiera | 0,48526% | 9.375 | 28,93% | 5 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Hero z Rofa | 0,45585% | 9.375 | 20,48% | 35 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Artex Radov dvor | 0,24057% | 7.8125 | 25,81% | 13 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,11109% | 7.8125 | 17,11% | 60 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 6 | Tambury z Rosíkova | 0,11053% | 7.8125 | 14,97% | 28 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Ajax od Miščicha | 0,12474% | 6.25 | 29,1% | 13 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7 | Drina Trenčan | 0,18361% | 7.03125 | 25,8% | 16 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 6,6 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,2229% | 7.03125 | 16,65% | 20 |
| 6 | ♂ 5,7 - ♀ 6,6,7,7 | Milo Ruskov dvor CS | 0,33298% | 8.59375 | 16,59% | 89 |
| 5 | ♂ 6 - ♀ 5,7,7,7 | Elbow zo Sennej | 0,11678% | 7.03125 | 20,49% | 21 |
| COI TOTALE: | 3,71254% |