| Nato: | 26-04-2010 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO10115182 |
| Microchip: | 380260000069590 |
| Madre: | SCHILA PASSO DEL LUPO |
| Padre: | Ajax od Tištínského potoka |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 26.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,45% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.41 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NINA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| SCHILA PASSO DEL LUPO | 5 | 6 | 30 | 10 (33.33%) | 40% | 50% | 10% | - | - |
| NAZKA | 8 | 5.88 | 47 | 18 (38.3%) | 33.33% | 55.56% | - | 11.11% | - |
| Carmen Vlčí stezka | 5 | 5.2 | 26 | 7 (26.92%) | 42.86% | 57.14% | - | - | - |
| Cina ze Slivníku CS | 3 | 5 | 15 | 5 (33.33%) | 20% | 20% | 20% | 20% | 20% |
| Aska Jimili CS | 5 | 6.6 | 33 | 6 (18.18%) | 66.67% | 16.67% | 16.67% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NINA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| SCHILA PASSO DEL LUPO | 30 | 43.33% | 56.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| NAZKA | 47 | 53.19% | 46.81% | 12% | 18.18% | 70 cm | 61.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Carmen Vlčí stezka | 26 | 53.85% | 46.15% | - | 25% | - | 62.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cina ze Slivníku CS | 15 | 73.33% | 26.67% | 27.27% | 50% | 68 cm | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Aska Jimili CS | 33 | 54.55% | 45.45% | 11.11% | 26.67% | 69 cm | 46 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 3 - ♀ 5,6 | Atos ze Šedého dolu CS | 1,28658% | 17.1875 | 12,32% | 32 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,6 | Dina z Banišťa CS | 1,05196% | 14.0625 | 8,72% | 27 |
| 5 | ♂ 4 - ♀ 5,6,6,7 | Gar z Rosíkova CS | 1,05196% | 13.28125 | 20,17% | 130 |
| 6 | ♂ 4,5 - ♀ 6,6,7,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,6187% | 14.0625 | 6,33% | 62 |
| 4 | ♂ 4,5 - ♀ 6,7 | Aba Vopa CS | 0,16265% | 11.71875 | 12,4% | 15 |
| 6 | ♂ 4,6 - ♀ 7,7,7,7 | Flit z Rosíkova CS | 0,43316% | 10.9375 | 11,03% | 61 |
| 6 | ♂ 5,7,7 - ♀ 5,7,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,15106% | 9.375 | 3,4% | 37 |
| 20 | ♂ 5,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 6,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 0,42725% | 22.65625 | 25% | 246 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Alda od Pavlišina CS | 0,18229% | 5.46875 | 25,33% | 35 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7,7 | Ayak z Vlamy CS | 0,05286% | 7.03125 | 8,35% | 38 |
| 6 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7,7,7 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,0989% | 7.8125 | 1,36% | 30 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Dan Balmar CS | 0,05632% | 3.90625 | 16,94% | 54 |
| COI TOTALE: | 5,57368% |