| Born: | 29-04-2016 |
| Sex: | Female |
| Registrer: | - |
| Microchip: | - |
| Mother: | Connye z Malého ráje |
| Father: | FIRE STORM LUPI DI MONTEMORELLO |
| Breeder: | Dark Blizzard |
| Owner: | - |
| Nation: | DE |
| WOLF BLOOD: | 28.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,72% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 98.39 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.78 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
![]() FIRE STORM LUPI DI MONTEMORELLOHD A ED 0COI: 20.52% |
![]() ARIMMINUM NOUAUHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() BREEZEWOLFHD A ED 0COI: 20.81% |
![]() FUOCOHD A -COI: 21.63% |
![]() ANGEL- -COI: 16.39% |
Ajax ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
|
Bora Mrazivé ticho- -COI: 14.56% |
||||
![]() BAMBOLA- -COI: 17.76% |
OLLISTARHD B -COI: 16.77% |
|||
Cita z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
||||
![]() ELFAHD A ED 0COI: 27.00% |
![]() RENDYHD B -COI: 19.78% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() AIKAHD A -COI: 21.88% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
DYUKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
||||
![]() Connye z Malého rájeHD B ED 0COI: 21.71% |
![]() Bad Vlčí nadějeHD C -COI: 19.57% |
![]() Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
![]() Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
Ben z Vlčí pláně CSHD A -COI: 12.16% |
Brita od Pavlišina CSHD A -COI: 25.33% |
||||
![]() Alma z Kladenské záře CSHD B -COI: 16.85% |
Atos Salex CS- -COI: 1.78% |
|||
Ara Vopa CS- -COI: 12.40% |
||||
![]() Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
![]() Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
Barry z Doušova dvora CS- -COI: 6.33% |
||
Aba Vopa CS- -COI: 12.40% |
||||
![]() Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
|||
Aska Jimili CS- -COI: 12.42% |
||||
![]() Dixie DakmatHD A -COI: 21.27% |
![]() Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
![]() Adon Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
Ajax Břevnovská stopa CSHD C -COI: 21.29% |
|
Asi z Pačesova sadu CS- -COI: 10.08% |
||||
![]() Bessy z Kladenské záře CSHD A -COI: 17.08% |
Bey Jimili CS- -COI: 12.42% |
|||
Ara Vopa CS- -COI: 12.40% |
||||
![]() Borka II z Rosíkova CSHD C -COI: 25.57% |
![]() Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
Cézar od Pavlišina CS- -COI: 36.18% |
||
Flota z Rosíkova CS- -COI: 11.03% |
||||
![]() Bena od Kubinca- -COI: 22.90% |
Ajax Ladce CS- -COI: 25.76% |
|||
Clea od Štefánika- -COI: 20.33% |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eyota Dark Blizzard | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Connye z Malého ráje | 4 | 4.25 | 17 | 2 (11.76%) | - | 50% | 50% | - | - |
| Dixie Dakmat | 3 | 5.67 | 17 | 5 (29.41%) | 20% | 40% | 20% | 20% | - |
| Borka II z Rosíkova CS | 3 | 6.33 | 19 | 14 (73.68%) | 42.86% | 35.71% | 7.14% | 7.14% | 7.14% |
| Bena od Kubinca | 4 | 6.75 | 27 | 3 (11.11%) | 33.33% | - | 66.67% | - | - |
| Clea od Štefánika | 3 | 4.33 | 13 | - | - | - | - | - | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eyota Dark Blizzard | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Connye z Malého ráje | 17 | 70.59% | 29.41% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Dixie Dakmat | 17 | 58.82% | 41.18% | 20% | 14.29% | 69.5 cm | 63 cm | 107.9 | 51.8 | - | 110.2 | 55.1 | - |
| Borka II z Rosíkova CS | 19 | 26.32% | 73.68% | 20% | 71.43% | 67 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bena od Kubinca | 27 | 44.44% | 55.56% | - | 20% | - | 63.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Clea od Štefánika | 13 | 53.85% | 46.15% | - | 16.67% | - | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 6 - ♀ 3 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,45373% | 14.0625 | 19,43% | 34 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 3 | Cira Volání rodu | 0,44662% | 14.0625 | 18,16% | 19 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 4 | Adon Kanakor CS | 0,2243% | 7.8125 | 16,81% | 10 |
| 4 | ♂ 7,7,7 - ♀ 4 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,21443% | 8.59375 | 12,32% | 32 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Cézar od Pavlišina CS | 0,1328% | 4.6875 | 36,18% | 91 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,6 | Brita od Pavlišina CS | 0,06076% | 5.46875 | 25,33% | 17 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,6 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,05396% | 5.46875 | 12,16% | 19 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 5 | Gar z Rosíkova CS | 0,11688% | 4.6875 | 20,17% | 130 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 5 | Barry z Doušova dvora CS | 0,10312% | 4.6875 | 6,33% | 62 |
| COI TOTAL: | 1,8066% |