| Né: | 15-11-2021 |
| Sex: | Femelle |
| Registre: | LOE2603715 |
| Microchip: | - |
| Mère: | Hippie Babe de Campos y Lobos |
| Père: | Gorthan Wilkor |
| Eleveur: | Lobos de Sierra Morena |
| Proprietaire: | PUEYO CALIZ DANIEL |
| Provenance: | ES |
| WOLF BLOOD: | 28.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,34% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.51 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
659 35 25 00
|
![]() Gorthan WilkorHD A ED 0COI: 20.37% |
![]() Nathan Bully royal clubHD A -COI: 20.58% |
![]() Ares Karpatská svorkaHD A ED 0COI: 18.52% |
![]() Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
Brix Zlatá žila- -COI: 13.95% |
Cedra Bonus- -COI: 19.71% |
||||
![]() Badia z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Aljaska SrdcerváčHD A -COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Morrigan z PeronowkiHD A ED 0COI: 20.85% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Merry Bell z Molu EsHD A ED 0COI: 17.05% |
![]() Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
||
Ajka od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
Brix Ekar CSHD A -COI: 17.92% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() Hippie Babe de Campos y LobosHD B ED 0COI: 27.67% |
![]() Jimmy Page von der WolfsschleifeHD B ED 0COI: 25.83% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() Grace von der WolfsschleifeHD A -COI: 26.06% |
![]() Brit Radov DvorHD A -COI: 22.42% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
||
Drina Trenčan- -COI: 25.80% |
||||
![]() Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
Ajax od Miščicha- -COI: 29.10% |
|||
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Europea Lupus ArdorHD B ED 0COI: 23.77% |
![]() Artex Saris wolfsHD A -COI: 26.63% |
![]() Alex z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
|
Fenndy Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
||||
![]() Cora Biely tesákHD A -COI: 26.15% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|||
Kirby Kysucká hviezdaHD A -COI: 23.65% |
||||
![]() Cona Veľký jarokHD B -COI: 22.10% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
||
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Ala Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
| Nom | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Exposition | Date | Categories | Jugement | Pos. | Qualifications | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| III Monográfica CIRPLC (Puebla de Sanabria) Giudice: Mariano Galan Zancajo (ES) |
24-04-2022 | Baby (3-6 onths) | Molto promettente | 3 | |
||
| RSCE Winner Giudice: Massimo Inzolli (IT) |
23-06-2022 | Puppy (6-9 months) | Molto promettente | 1 | Miglior Juniores |
||
| Especial CAC Madrid Giudice: Perttu Stahlberg (FI) |
23-06-2022 | Puppy (6-9 months) | Molto promettente | 1 | Miglior Juniores |
||
| World Dog Show Madrid 2020 Giudice: Otakar Vondrouš (CZ) |
24-06-2022 | Puppy (6-9 months) | Molto promettente | 1 | Miglior Juniores |
||
| IV Monográfica CIRPLC Giudice: Alfonso Castells Lladosa (ES) |
21-08-2022 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | Miglior Giovane |
||
| NDS Sevilla Giudice: |
09-09-2022 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | CACJ Miglior Giovane, Miglior Femmina BOB Migliore di Razza, BOG3 |
||
| IDS Sevilla Giudice: |
10-09-2022 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | CACJ Miglior Giovane, Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
| NDS Jaen Giudice: Francisco Alberto Mendoza López (ES) |
09-10-2022 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | CACJ Miglior Giovane |
||
| NDS Madrid Giudice: Ana Mesto (ES) |
11-12-2022 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | CACJ Miglior Femmina BOS |
||
| V Monográfica CIRPLC Giudice: Anna Kochan (PL) |
23-04-2023 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
| 94 Exposición Internacional Canina de Primavera - RSCE Winner - Punto Obligatorio (ES) Giudice: Jussi Liimatainen (FI) |
28-05-2023 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC, ris. CACIB |
||
| NDS Sevilla Giudice: |
08-09-2023 | Open class | Eccellente | 1 | CAC |
||
| IDS Sevilla Giudice: |
09-09-2023 | Open class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB |
||
| NDS Loja Giudice: Luis Gorjao Henriques |
15-10-2023 | Open class | Eccellente | 1 | CAC Miglior Femmina BOB Migliore di Razza, BOG3 |
||
| VII Monográfica CIRPLC Giudice: Vincenzo Parmiciano (IT) |
11-11-2023 | Open class | Eccellente | 1 | |
||
| NDS Torre Pacheco Giudice: Jose Tomás Delgado Cabezas (ES) |
11-11-2023 | Open class | Eccellente | 1 | CAC Miglior Femmina BOS |
||
| IDS Torre Pacheco Giudice: Giovanni Vullo (IT) |
12-11-2023 | Open class | Eccellente | 2 | ris. CAC, ris. CACIB |
||
| IX Monográfica CIRPLC Giudice: David Vázquez (ES) |
28-04-2024 | Champion class | Assente | - | |
||
| Nom | Portées | Σ | progéniture | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lobos de Sierra Morena Aiza | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Hippie Babe de Campos y Lobos | 2 | 3.5 | 7 | - | - | - | - | - | - |
| Europea Lupus Ardor | 3 | 5 | 15 | 7 (46.67%) | 14.29% | 28.57% | - | - | - |
| Cona Veľký jarok | 4 | 9.25 | 37 | 13 (35.14%) | 84.62% | 15.38% | - | - | - |
| Ala Malý Bysterec | 2 | 1.5 | 3 | 2 (66.67%) | 50% | 50% | - | - | - |
| Krásna Ruskov dvor CS | 3 | 6.67 | 20 | 8 (40%) | 62.5% | 25% | 12.5% | - | - |
| Nom | progéniture | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lobos de Sierra Morena Aiza | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Hippie Babe de Campos y Lobos | 7 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Europea Lupus Ardor | 15 | 46.67% | 53.33% | 14.29% | - | 68 cm | - | 107.3 | 55.9 | 0.7 | - | - | - |
| Cona Veľký jarok | 37 | 51.35% | 48.65% | 26.32% | 44.44% | 66.2 cm | 62 cm | 108.9 | 56.7 | 0.7 | 107.4 | 54 | 0.6 |
| Ala Malý Bysterec | 3 | - | 100% | - | 100% | - | 63.3 cm | - | - | - | 107.8 | 54.7 | - |
| Krásna Ruskov dvor CS | 20 | 65% | 35% | 46.15% | 42.86% | 66.3 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generations | Nom | Contribution | % Sang | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Blek z Liehovarského dvora | 0,45246% | 9.375 | 19,01% | 36 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Hero z Rofa | 0,45585% | 9.375 | 20,48% | 35 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Tambury z Rosíkova | 0,22106% | 7.8125 | 14,97% | 28 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Cagi od Úhoště | 0,11162% | 4.6875 | 18,46% | 46 |
| COI TOTAL: | 1,24098% |