| Nato: | 30-01-2021 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | |
| Microchip: | |
| Madre: | Ambra Kouzlo Vlků |
| Padre: | Edie Srdcerváč |
| Allevatore: | Kouzlo Vlků |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,72% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 95.16 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 14.13 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Edie SrdcerváčHD A ED 0COI: 19.83% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
![]() Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
Amir Bonus- -COI: 32.27% |
Drina Trenčan- -COI: 25.80% |
||||
![]() Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
Ural z Rosíkova CS- -COI: 30.76% |
|||
Ciba Zemplínska oblast'- -COI: 12.95% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
![]() Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
Adon Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
||
Bessy z Kladenské záře CSHD A -COI: 17.08% |
||||
![]() Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Citka Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
![]() Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||
Alma z Kladenské záře CSHD B -COI: 16.85% |
||||
![]() Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
||||
![]() Ambra Kouzlo VlkůHD A ED 0COI: 21.79% |
![]() Goran z Deštné horyHD A ED 0COI: 18.85% |
![]() Aschar ArQeVaHD A ED 0COI: 19.68% |
![]() Qeron z Molu EsHD A -COI: 18.74% |
Doran z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
Go-Go z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Dakota z Deštné horyHD B -COI: 17.33% |
![]() Bazilišek Stín vlkaHD A -COI: 14.16% |
Amor Gabčov dvorHD A -COI: 8.91% |
||
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Beky Šedý samotářHD C -COI: 14.53% |
Arne z Města HenbrštajnůHD B -COI: 16.08% |
|||
Hela Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() Cia z Molu EsHD A ED 0COI: 21.49% |
![]() FIRE STORM LUPI DI MONTEMORELLOHD A ED 0COI: 20.52% |
![]() ARIMMINUM NOUAUHD A ED 0COI: 22.60% |
Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
|
ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
||||
![]() BREEZEWOLFHD A ED 0COI: 20.81% |
FUOCOHD A -COI: 21.63% |
|||
ELFAHD A ED 0COI: 27.00% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
![]() HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
||
ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bastila Lilith Kouzlo vlků | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ambra Kouzlo Vlků | 1 | 8 | 8 | - | - | - | - | - | - |
| Cia z Molu Es | 1 | 6 | 6 | 1 (16.67%) | 100% | - | - | - | - |
| Yukon z Molu Es | 7 | 8.86 | 62 | 36 (58.06%) | 80.56% | 8.33% | 2.78% | 2.78% | - |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 7 | 8.14 | 57 | 28 (49.12%) | 60.71% | 21.43% | 7.14% | 7.14% | 3.57% |
| Ambra Vlčí naděje | 10 | 6.8 | 68 | 39 (57.35%) | 66.67% | 30.77% | 2.56% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bastila Lilith Kouzlo vlků | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ambra Kouzlo Vlků | 8 | 75% | 25% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Cia z Molu Es | 6 | 33.33% | 66.67% | 50% | 25% | 70 cm | 64 cm | 109.2 | 54.6 | - | 107.8 | 54.7 | - |
| Yukon z Molu Es | 62 | 50% | 50% | 38.71% | 38.71% | 69.3 cm | 63.8 cm | 107.8 | 54.4 | - | 138.4 | 55.1 | - |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 57 | 57.89% | 42.11% | 30.3% | 37.5% | 68.9 cm | 64.1 cm | 108 | 55.9 | - | 107.5 | 54.4 | - |
| Ambra Vlčí naděje | 68 | 36.76% | 63.24% | 16% | 13.95% | 70.5 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | ♂ 3 - ♀ 5,6,7 | Ambra Vlčí naděje | 1,56519% | 17.96875 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 7 | Grey Wolf z Molu Es | 0,21587% | 13.28125 | 16,29% | 81 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Agar Reolup | 0,22217% | 7.8125 | 17,11% | 39 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 6,7 | Amálka od Buližníku CS | 0,32854% | 8.59375 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Milo Ruskov dvor CS | 0,16649% | 5.46875 | 16,59% | 89 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Adon Kanakor CS | 0,05608% | 3.90625 | 16,81% | 10 |
| COI TOTALE: | 2,55435% |