| Nato: | 06-12-2020 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | RKF 6038286 |
| Microchip: | |
| Madre: | Balkis Dazling Beauty |
| Padre: | Amberwolfroyalty Veylr |
| Allevatore: | |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | RU |
| WOLF BLOOD: | 28% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,66% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 14.96 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Amberwolfroyalty Veylr- -COI: 22.29% |
![]() Eron Lupus ArdorHD A -COI: 23.77% |
![]() Artex Saris wolfsHD A -COI: 26.63% |
![]() Alex z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
Fenndy Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
||||
![]() Cora Biely tesákHD A -COI: 26.15% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|||
Kirby Kysucká hviezdaHD A -COI: 23.65% |
||||
![]() Cona Veľký jarokHD B -COI: 22.10% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
||
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Ala Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() East wind z Molu EsHD A ED 0COI: 20.11% |
![]() Avatar z Chtelnických lesovHD A -COI: 20.25% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
|
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Hermína Oskár DórHD A -COI: 19.07% |
Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
|||
Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
![]() HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
||
ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Balkis Dazling Beauty- -COI: 21.13% |
![]() ALGOL VERNIY VOLK- -COI: 20.66% |
![]() Farn z Věrné smečkyHD A -COI: 21.02% |
![]() Ceterach Stín vlkaHD A -COI: 18.81% |
Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Bell Elly z Věrné smečkyHD C -COI: 18.75% |
Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Cracovia Galicyjski WilkHD A ED 0COI: 18.38% |
![]() Brest z Deštné horyHD A -COI: 18.38% |
Good Boy z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
Beky Šedý samotářHD C -COI: 14.53% |
||||
![]() Intifada Malý BysterecHD A -COI: 24.53% |
Enor Malý BysterecHD A -COI: 23.02% |
|||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Bali Severnoe SiyanieHD A ED 0COI: 25.29% |
![]() Airwolf z Molu EsHD A ED 0COI: 20.37% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
|
Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
|||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Acti Leśny kamratHD A ED 0COI: 19.68% |
![]() Veron z Molu EsHD B ED 0COI: 19.82% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Asta Agarův lesHD A -COI: 18.74% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Barča z Ponického dvoraHD A -COI: 17.02% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Infinity pride Beautiful magnolia | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Balkis Dazling Beauty | 4 | 6 | 24 | 24 (100%) | - | - | - | - | - |
| Bali Severnoe Siyanie | 3 | 3.67 | 11 | 11 (100%) | - | - | - | - | - |
| Acti Leśny kamrat | 7 | 6.57 | 46 | 43 (93.48%) | 4.65% | 2.33% | - | - | - |
| Asta Agarův les | 2 | 5.5 | 11 | 2 (18.18%) | 100% | - | - | - | - |
| Barča z Ponického dvora | 4 | 6 | 24 | 7 (29.17%) | 57.14% | 28.57% | 14.29% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Infinity pride Beautiful magnolia | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Balkis Dazling Beauty | 24 | 70.83% | 29.17% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bali Severnoe Siyanie | 11 | 45.45% | 54.55% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Acti Leśny kamrat | 46 | 60.87% | 39.13% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Asta Agarův les | 11 | 45.45% | 54.55% | - | 16.67% | - | 64 cm | - | - | - | 105 | 53.1 | - |
| Barča z Ponického dvora | 24 | 41.67% | 58.33% | 10% | 7.14% | 65 cm | 65 cm | - | - | - | 106 | 57 | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Yukon z Molu Es | 1,59106% | 18.75 | 19,82% | 62 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,5 | ARIMMINUM UPSTREAM | 0,42643% | 12.5 | 18,59% | 57 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Askia Slnečný dvor | 0,23377% | 6.25 | 23,73% | 29 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | INDUK PASSO DEL LUPO | 0,21179% | 7.8125 | 23,88% | 102 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7,7 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,2229% | 7.8125 | 16,65% | 20 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7 | Milo Ruskov dvor CS | 0,11099% | 6.25 | 16,59% | 89 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Bonie Mrazivé ticho | 0,05435% | 3.90625 | 14,56% | 16 |
| COI TOTALE: | 2,85129% |