| Dátum narodenia: | 14-11-1997 |
| Pohlavie: | Pes |
| Register: | CMKU 805/97 |
| Mikročip: | - |
| Matka: | Amálka od Buližníku CS |
| Otec: | Agar Reolup |
| Chovateľ: | z Molu Es |
| Majiteľ: | - |
| Pôvod: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 25.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 16,29% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 69.35 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.74 % Powered by WGI LAB | Výber: | A67 Of P1 |
| Kontakty: |
| Meno | HD | ED | DM | DW | Výber |
|---|---|---|---|---|---|
| Good Boy z Molu Es x Inka z Litavské kotliny CS 2001-05-03 | |||||
| Gasara Eden severu ♁ | - | - | - | - | |
| Gwendy Eden severu ♁ | - | - | - | - | A59 I10 K1 OF P3 |
| Grand Eden severu ♂ | HD C | - | - | - | A67,0 I8 K1 Xf114,93 Xv52,24 Xh0,63 P3 Xhs20,90 Xb18,66 Xe Xt |
| Good Boy z Molu Es x Jessika z Litavské kotliny 2001-10-21 | |||||
| Lord z Litavské kotliny ♂ | - | - | - | - | |
| Lupus z Litavské kotliny ♂ | HD A | - | - | - | A65,5 I10 OF Xf111,45 Xv50,38 Xh0,70 P3 Xhs21,37 Xb19,85 Xe |
| Long z Litavské kotliny ♂ | - | - | - | - | |
| Lasissy z Litavské kotliny ♁ | HD D | - | - | - | A62,5 K1 OG Xv56,00 Xh0,54 P1 Xhs19,20 Xb19,20 Xe |
| Lady z Litavské kotliny ♁ | - | - | - | - | |
| Lery z Litavské kotliny ♂ | - | - | - | - | A71 E1 OF P1 |
| Luky z Litavské kotliny ♂ | - | - | - | - | |
| Good Boy z Molu Es x Bella Volání rodu 2002-02-20 | |||||
| Ekira vom Westerwälder Berg ♁ | - | - | - | - | |
| Eyla vom Westerwälder Berg ♁ | HD D | ED 0 | - | - | A58,5 F2 OH R1 P5 |
| Erro Lamu vom Westerwälder Berg ♂ | - | - | - | - | |
| Esca vom Westerwälder Berg ♁ | HD D | ED 0 | - | - | A63 OH R1 P1 |
| Good Boy z Molu Es x Beky Šedý samotář 2006-09-15 | |||||
| Brest z Deštné hory ♂ | HD A | - | n/DM | - | A67.5 OD Xf108,1 Xv53,3 P3 |
| Bárt z Deštné hory ♂ | - | - | - | - | |
| Bask z Deštné hory ♂ | HD A | - | - | - | A65 OF Xf111,5 Xv55,4 P1 |
| Bessy z Deštné hory ♁ | - | - | - | - | |
| Betty z Deštné hory ♁ | - | - | - | - | |
| Bonny z Deštné hory ♁ | - | - | - | - | |
| Bak z Deštné hory ♂ | - | - | - | - | |
| Brita z Deštné hory ♁ | HD A | ED 0 | - | - | A63.5 E1 OD Xf108,6 Xv51,9 P3 |
| Good Boy z Molu Es x Dia Dakmat 2007-01-14 | |||||
| Damián z Věrné smečky ♂ | - | - | - | - | |
| Dardo z Věrné smečky ♂ | - | - | - | - | |
| Datty z Věrné smečky ♁ | - | - | - | - | |
| Destruktor z Věrné smečky ♂ | HD A | - | - | - | |
| Dorion Twin z Věrné smečky ♂ | - | - | - | - | |
| Drake Twin z Věrné smečky ♂ | - | - | - | - | |
| Dračice Darlin z Věrné smečky ♁ | HD A | - | n/n | n/n | A62,0 K1 OF Xf112,90 Xv53,23 Xh0,63 P1 Xhs19,35 Xb17,74 Xe |
| Dynamica z Věrné smečky ♁ | - | - | - | - | |
| Výstava | Dátum | Kategória | Hodnotenie | Poz. | Tituly | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Národní výstava ps? - Litom??ice Giudice: Ji?í P?tioký (CZ) |
20-05-2000 | Open class | Eccellente | 3 | |
||
| Speciální výstava CsV - Praha Giudice: Monika Soukupová (CZ) |
01-10-2000 | Open class | Eccellente | 2 | |
||
| Meno | Vrhy | Σ | Potomstvo | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Good Boy z Molu Es | 5 | 6 | 30 | 10 (33.33%) | 60% | - | 10% | 30% | - |
| Agar Reolup | 7 | 5.57 | 39 | 12 (30.77%) | 41.67% | 25% | 16.67% | 8.33% | 8.33% |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 16 | 5.19 | 83 | 21 (25.3%) | 38.1% | 14.29% | 14.29% | 14.29% | 19.05% |
| Atos Heol CS | 7 | 5.43 | 38 | 13 (34.21%) | 46.15% | 7.69% | 15.38% | 23.08% | 7.69% |
| Barry z Doušova dvora CS | 13 | 4.77 | 62 | 6 (9.68%) | 50% | 33.33% | - | 16.67% | - |
| Ayak z Vlamy CS | 5 | 7.6 | 38 | - | - | - | - | - | - |
| Meno | Potomstvo | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Good Boy z Molu Es | 30 | 53.33% | 46.67% | 31.25% | 42.86% | 67 cm | 61.2 cm | 109.8 | 54.4 | - | 110.8 | 52.6 | - |
| Agar Reolup | 39 | 41.03% | 58.97% | 31.25% | 17.39% | 68.6 cm | 62.8 cm | - | - | - | 106 | 57 | - |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 83 | 62.65% | 37.35% | 26.92% | 38.71% | 66.9 cm | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Atos Heol CS | 38 | 47.37% | 52.63% | 16.67% | 30% | 66.7 cm | 62.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Barry z Doušova dvora CS | 62 | 50% | 50% | 22.58% | 29.03% | 70 cm | 28.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ayak z Vlamy CS | 38 | 47.37% | 52.63% | 27.78% | 30% | 68.4 cm | 42.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generácie | Meno | Podiel | % Krv | Dost. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Bak z Doušova dvora CS | 0,82493% | 12.5 | 6,33% | 31 |
| 5 | ♂ 5,5,5 - ♀ 5,5 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,98896% | 15.625 | 1,36% | 30 |
| 5 | ♂ 5,5,5 - ♀ 5,5 | Ayak z Vlamy CS | 1,05715% | 15.625 | 8,35% | 38 |
| 17 | ♂ 5,6,6,6,6,6,6,6,7,7 - ♀ 5,5,5,5,5,6,6 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 6,34766% | 34.375 | 25% | 246 |
| 5 | ♂ 6,6,6 - ♀ 5,5 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,64774% | 10.9375 | 10,65% | 33 |
| 9 | ♂ 6,6,6,6,7,7 - ♀ 5,6,6 | Ara z Pohraniční stráže | 0,50783% | 14.0625 | 4,31% | 29 |
| 6 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5,6,6 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,15357% | 8.59375 | 4,86% | 21 |
| CELKOVÝ COI: | 10,52783% |