| Nato: | 09-12-2014 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | РКФ 4112999 |
| Microchip: | |
| Madre: | Caajda II od Úhoště |
| Padre: | Einar Girios dvasia |
| Allevatore: | |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | RU |
| WOLF BLOOD: | 28.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,9% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 80.65 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.14 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Raising Star Cefeya | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Caajda II od Úhoště | 2 | 4 | 8 | 8 (100%) | - | - | - | - | - |
| Unique od Úhoště | 8 | 5.13 | 41 | 20 (48.78%) | 35% | - | - | - | - |
| Queen od Úhoště | 3 | 6.67 | 20 | 5 (25%) | 100% | - | - | - | - |
| Moki od Úhoště | 6 | 6.5 | 39 | 13 (33.33%) | 69.23% | 23.08% | - | 7.69% | - |
| Ko-Ko z Molu Es | 7 | 5.71 | 40 | 13 (32.5%) | 69.23% | 23.08% | 7.69% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Raising Star Cefeya | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Caajda II od Úhoště | 8 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Unique od Úhoště | 41 | 43.9% | 56.1% | 5.56% | 13.04% | 65 cm | 62.3 cm | 107.7 | 53.1 | - | 111.8 | 53.6 | - |
| Queen od Úhoště | 20 | 30% | 70% | 16.67% | 28.57% | 68 cm | 61.3 cm | 105.9 | 52.9 | - | 111.6 | 53.5 | - |
| Moki od Úhoště | 39 | 64.1% | 35.9% | 20% | 14.29% | 68.4 cm | 61 cm | 112.6 | 54.1 | - | - | - | - |
| Ko-Ko z Molu Es | 40 | 57.5% | 42.5% | 21.74% | 17.65% | 66 cm | 62.7 cm | - | - | - | 104 | 55 | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,44434% | 9.375 | 17,11% | 60 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4,6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,22614% | 10.9375 | 18,08% | 83 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4,6 | Bety Zepeř CS | 0,21705% | 10.9375 | 13,4% | 12 |
| 2 | ♂ 5 | Abra z Molu CS | 0,21273% | 6.25 | 10,83% | 14 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,45373% | 9.375 | 19,43% | 34 |
| 5 | ♂ 5,5,6 - ♀ 5,6,7 | Ariel Lobos CS | 0,15835% | 9.375 | 8,95% | 42 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,25438% | 7.8125 | 31,05% | 95 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,7 | Exa Vopa CS | 0,05361% | 6.25 | 12,32% | 24 |
| COI TOTALE: | 2,02032% |