| Nato: | 11-12-2023 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Lily Locky II Eden severu |
| Padre: | Budulínek z Molu Es |
| Allevatore: | Steelmaker |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,78% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 14.22 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Budulínek z Molu EsHD A ED 0COI: 20.69% |
![]() Car od Voldušské nivyHD A ED 0COI: 20.64% |
![]() Amani Stříbrný úplněkHD A ED 0COI: 18.04% |
![]() Ares Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
Atos Tinkin dvor CSHD A -COI: 14.34% |
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Dina Doubravka z Vlčí chaloupkyHD A -COI: 17.35% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
Ajga ReolupHD A -COI: 17.11% |
||||
![]() Era Chlumecké podzámčíHD B -COI: 21.02% |
![]() Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
Adon Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
||
Bessy z Kladenské záře CSHD A -COI: 17.08% |
||||
![]() Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Citka Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
![]() HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
REPKA- -COI: 19.78% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Lily Locky II Eden severu- -COI: 21.36% |
![]() Floyd SrdcerváčHD A ED 0COI: 22.27% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
![]() Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Anne Lee SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Chita Eden severuHD A ED 0COI: 22.24% |
![]() Boogaboo Eden severuHD A ED 0COI: 24.42% |
![]() Kašek Zlatá PalzHD A ED 0COI: 30.04% |
Blue de la Louve BlancheHD A -COI: 32.56% |
|
Falin Zlatá PalzHD A ED 0COI: 23.88% |
||||
![]() Paige Eden severuHD B -COI: 20.43% |
Crying Wolf LupusHD B -COI: 31.13% |
|||
Ešír Eden severuHD A -COI: 20.05% |
||||
![]() Brixi z Revíru vlkůHD A ED 0COI: 18.01% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() Jasmína Eden severuHD B -COI: 17.26% |
Arek Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
|||
Inka z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coffee Steelmake | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Lily Locky II Eden severu | 1 | 5 | 5 | - | - | - | - | - | - |
| Chita Eden severu | 3 | 5.33 | 16 | 3 (18.75%) | - | - | - | - | - |
| Brixi z Revíru vlků | 2 | 4.5 | 9 | 6 (66.67%) | 50% | - | - | - | - |
| Jasmína Eden severu | 3 | 6 | 18 | 7 (38.89%) | 71.43% | - | 14.29% | 14.29% | - |
| Inka z Litavské kotliny CS | 7 | 6 | 42 | 10 (23.81%) | 30% | 40% | 20% | 10% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coffee Steelmake | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Lily Locky II Eden severu | 5 | 80% | 20% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Chita Eden severu | 16 | 25% | 75% | - | 33.33% | - | 63.3 cm | - | - | - | 107.5 | 54 | - |
| Brixi z Revíru vlků | 9 | 55.56% | 44.44% | - | 50% | - | 64 cm | - | - | - | 108.6 | 54.3 | - |
| Jasmína Eden severu | 18 | 50% | 50% | 22.22% | 33.33% | 67.5 cm | 62.3 cm | 111.9 | 52.9 | - | 110.8 | 51.2 | - |
| Inka z Litavské kotliny CS | 42 | 38.1% | 61.9% | 43.75% | 26.92% | 66.7 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,43593% | 9.375 | 23,85% | 184 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 0,4472% | 9.375 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Cagi od Úhoště | 0,22324% | 7.8125 | 18,46% | 46 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | CUTT | 0,21152% | 7.8125 | 19,76% | 144 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 6 | Milo Ruskov dvor CS | 0,22199% | 7.8125 | 16,59% | 89 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,11145% | 4.6875 | 16,65% | 20 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,6,7 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,17015% | 7.03125 | 19,43% | 34 |
| COI TOTALE: | 1,82147% |