| Nato: | 23-01-2015 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | РКФ 4163798 |
| Microchip: | 643094100432326 |
| Madre: | Clawdeen Wolf Lucky of Lukava |
| Padre: | Aragon z Postupického podlesí |
| Allevatore: | |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | RU |
| WOLF BLOOD: | 27.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,81% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 85.48 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.07 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Aragon z Postupického podlesí- -COI: 20.75% |
![]() Bart z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
![]() Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
Adon Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
||
Bessy z Kladenské záře CSHD A -COI: 17.08% |
||||
![]() Borka II z Rosíkova CSHD C -COI: 25.57% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Bena od Kubinca- -COI: 22.90% |
||||
![]() Xitta z Molu EsHD A ED 0COI: 18.23% |
![]() Aron z AljaškyHD A -COI: 17.31% |
![]() Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
||||
![]() Arra od Rajské chvojkyHD B -COI: 18.92% |
Baker Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
|||
Grey Šedá eminenceHD A -COI: 12.51% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Clawdeen Wolf Lucky of Lukava- -COI: 23.67% |
![]() CHEOPEHD A ED 0COI: 23.67% |
![]() VEDOR PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() IALAHD A ED 0COI: 19.47% |
![]() Handy od ÚhoštěHD B -COI: 17.40% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
||||
![]() VEDAHD B -COI: 20.13% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
||||
![]() CHANEL PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 19.76% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() AISCIA PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Imperija Skorpiona Avrora | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Clawdeen Wolf Lucky of Lukava | 1 | 8 | 8 | 8 (100%) | - | - | - | - | - |
| CHANEL PASSO DEL LUPO | 3 | 7.33 | 22 | 4 (18.18%) | 100% | - | - | - | - |
| AISCIA PASSO DEL LUPO | 4 | 3.75 | 15 | 4 (26.67%) | 50% | 50% | - | - | - |
| FENDY PASSO DEL LUPO | 8 | 4.75 | 38 | 18 (47.37%) | 77.78% | 22.22% | - | - | - |
| GLADIA | 1 | 6 | 6 | 2 (33.33%) | 50% | 50% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Imperija Skorpiona Avrora | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Clawdeen Wolf Lucky of Lukava | 8 | 37.5% | 62.5% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CHANEL PASSO DEL LUPO | 22 | 40.91% | 59.09% | 11.11% | 15.38% | 69 cm | 64.5 cm | 109.4 | 54.7 | - | 108.6 | 55.9 | - |
| AISCIA PASSO DEL LUPO | 15 | 73.33% | 26.67% | - | 25% | - | 63 cm | - | - | - | 114.3 | 56.3 | - |
| FENDY PASSO DEL LUPO | 38 | 63.16% | 36.84% | 20.83% | 28.57% | 68.6 cm | 64.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| GLADIA | 6 | 16.67% | 83.33% | - | 20% | - | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | ARIMMINUM UPSTREAM | 1,70573% | 18.75 | 18,59% | 57 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Amálka od Buližníku CS | 0,43806% | 9.375 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,66651% | 12.5 | 17,11% | 60 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Assisi z Dehnic | 0,21757% | 6.25 | 15,67% | 29 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 7.8125 | 18,08% | 83 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6 | Bety Zepeř CS | 0,10853% | 7.8125 | 13,4% | 12 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,06359% | 5.46875 | 31,05% | 95 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Adon Kanakor CS | 0,05608% | 3.90625 | 16,81% | 10 |
| COI TOTALE: | 3,36913% |