| Born: | 15-05-2023 |
| Sex: | Male |
| Registrer: | - |
| Microchip: | - |
| Mother: | Ozzie z Katusického dvora |
| Father: | Akim Dunajský vlk |
| Breeder: | z Katusického dvora |
| Owner: | - |
| Nation: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,51% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 98.39 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 15.98 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
![]() Akim Dunajský vlkHD A ED 0COI: 20.66% |
![]() Crying Wolf EvanderHD A ED 0COI: 24.05% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
![]() Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
Axel Imad Issa- -COI: 19.12% |
||
Asta od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Chasa Ruskov dvor CS- -COI: 13.12% |
||||
![]() Dragona Tichý stínHD A ED 0COI: 18.74% |
![]() Aris JartonHD A ED 0COI: 19.48% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
|
Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
||||
![]() Brita z Vlčího dubuHD A -COI: 19.05% |
Fanda Fox Eden severuHD A -COI: 17.86% |
|||
Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
||||
![]() Ajga z Datova rájeHD C -COI: 16.98% |
![]() Amor Gabčov dvorHD A -COI: 8.91% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
||
Eska Pohostinstvo CS- -COI: 9.98% |
||||
![]() Gejša z Vlčí chaloupkyHD B -COI: 17.74% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|||
Ajga ReolupHD A -COI: 17.11% |
||||
![]() Ozzie z Katusického dvoraHD A ED 0COI: 19.87% |
Desperát Bohemia LuaroHD A ED 0COI: 19.68% |
![]() Sauron z Litavské kotlinyHD A -COI: 17.17% |
![]() Doran z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Peggy z Litavské kotlinyHD A -COI: 17.78% |
Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
|||
Jessika z Litavské kotlinyHD C -COI: 12.67% |
||||
![]() Evita z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
![]() Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
||
Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Fell z Katusického dvoraHD A ED 0COI: 21.04% |
![]() Ghost Rider Grey Střípek snůHD A ED 0COI: 23.60% |
![]() Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
Afar Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|
Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
||||
![]() Dayen SotisHD A ED 0COI: 19.23% |
Cherokee Eden severuHD D -COI: 17.49% |
|||
Alkyona SotisHD A -COI: 19.77% |
||||
![]() Bosorka ArQeVaHD A ED 0COI: 19.30% |
![]() Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Xiro z Katusického dvora | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Akim Dunajský vlk | 7 | 6.71 | 47 | 13 (27.66%) | 15.38% | - | - | - | - |
| Crying Wolf Evander | 4 | 5.75 | 23 | 8 (34.78%) | 87.5% | 12.5% | - | - | - |
| Hitt spod Ďumbiera | 18 | 5.39 | 97 | 47 (48.45%) | 72.34% | 21.28% | 4.26% | 2.13% | - |
| Dixon Radov Dvor | 5 | 3.8 | 19 | 7 (36.84%) | 57.14% | 14.29% | 14.29% | 14.29% | - |
| Artex Radov dvor | 3 | 4.33 | 13 | 8 (61.54%) | 75% | 12.5% | 12.5% | - | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Xiro z Katusického dvora | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Akim Dunajský vlk | 47 | 59.57% | 40.43% | 3.57% | 5.26% | 67 cm | 65 cm | 106.6 | 54.8 | 0.7 | 107.7 | 54.6 | 0.6 |
| Crying Wolf Evander | 23 | 34.78% | 65.22% | 25% | 26.67% | 66.5 cm | 62.5 cm | 108.6 | 56.9 | 0.6 | 106.9 | 79.6 | 0.6 |
| Hitt spod Ďumbiera | 97 | 48.45% | 51.55% | 23.4% | 30% | 68.8 cm | 63.6 cm | 107.4 | 54.7 | 0.6 | 110.1 | 55.5 | 0.7 |
| Dixon Radov Dvor | 19 | 47.37% | 52.63% | 33.33% | 50% | 66 cm | 62.8 cm | - | - | - | 107.8 | 54.7 | - |
| Artex Radov dvor | 13 | 53.85% | 46.15% | 57.14% | 50% | 49.8 cm | 60 cm | 102.4 | 53 | - | 122 | 52.5 | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Hero z Rofa | 0,22792% | 6.25 | 20,48% | 35 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Cagi od Úhoště | 0,11162% | 4.6875 | 18,46% | 46 |
| 6 | ♂ 5,6,7 - ♀ 7,7,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,19078% | 7.8125 | 31,05% | 95 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Brit Hlas divočiny CS | 0,05516% | 3.90625 | 15,03% | 30 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,7 | Fea Jimili CS | 0,05919% | 4.6875 | 23,91% | 28 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 7 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,06495% | 4.6875 | 35,49% | 29 |
| COI TOTAL: | 0,70963% |