| Nato: | 23-12-2024 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Nelly Lupus Ardor |
| Padre: | Birdun Sonata Carpathica |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | SK |
| WOLF BLOOD: | 28.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,61% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 95.16 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 15.35 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Birdun Sonata CarpathicaHD A ED 0COI: 19.60% |
![]() Avior Sonata CarpathicaHD A ED 0COI: 20.50% |
![]() Bref Karpatská svorkaHD A ED 0COI: 18.52% |
![]() Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
Brix Zlatá žila- -COI: 13.95% |
Cedra Bonus- -COI: 19.71% |
||||
![]() Badia z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Gara z OravyHD A ED 0COI: 22.58% |
![]() Bajkal Tajomný tulákHD A -COI: 25.81% |
Dag z Tematínskych kopcovHD A -COI: 24.08% |
||
Ambra Slnečný dvorHD B -COI: 23.73% |
||||
![]() Dona z OravyHD A -COI: 15.63% |
Bony z Města SadskéHD A -COI: 12.85% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() Yelka z Litavské kotlinyHD A ED 1COI: 19.86% |
![]() Bounty z Blatnických vinicHD A -COI: 19.23% |
![]() Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
|
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
|||
Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
||||
![]() Tara z Litavské kotlinyHD A -COI: 17.71% |
![]() Atewa Bílý měsícHD A -COI: 20.98% |
Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||
Brenna Šedý chlupHD C -COI: 17.62% |
||||
![]() Peggy z Litavské kotlinyHD A -COI: 17.78% |
Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
|||
Jessika z Litavské kotlinyHD C -COI: 12.67% |
||||
![]() Nelly Lupus ArdorHD B ED 0COI: 23.16% |
![]() Baxter Vlčí tlapkaHD A ED 0COI: 23.35% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() Aileen Vlčí tlapkaHD B ED 0COI: 22.12% |
![]() Enor Malý BysterecHD A -COI: 23.02% |
Ajax od Miščicha- -COI: 29.10% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Gira DakmatHD B ED 0COI: 20.16% |
Azar Zelený paprsekHD A -COI: 17.31% |
|||
Borka II z Rosíkova CSHD C -COI: 25.57% |
||||
![]() Chiara Lupus ArdorHD A ED 0COI: 21.06% |
![]() Amore Mio SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
|
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Capa Negra Lupus ArdorHD A -COI: 20.26% |
![]() Baloo z Blatnických vinicHD A -COI: 19.23% |
Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
||
Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
||||
![]() Cona Veľký jarokHD B -COI: 22.10% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|||
Ala Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bacarra Vlci Novohradu | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Nelly Lupus Ardor | 2 | 8.5 | 17 | 4 (23.53%) | 75% | 25% | - | - | - |
| Chiara Lupus Ardor | 1 | 7 | 7 | 6 (85.71%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Capa Negra Lupus Ardor | 2 | 3 | 6 | 5 (83.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Cona Veľký jarok | 4 | 9.25 | 37 | 13 (35.14%) | 84.62% | 15.38% | - | - | - |
| Ala Malý Bysterec | 2 | 1.5 | 3 | 2 (66.67%) | 50% | 50% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bacarra Vlci Novohradu | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Nelly Lupus Ardor | 17 | 52.94% | 47.06% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Chiara Lupus Ardor | 7 | 28.57% | 71.43% | 50% | 100% | 68 cm | 63.8 cm | 108.8 | 55.9 | 0.6 | 108.3 | 54.8 | 0.6 |
| Capa Negra Lupus Ardor | 6 | 33.33% | 66.67% | 100% | 100% | 67 cm | 62.5 cm | 110.8 | 55.8 | 0.7 | 109.7 | 54.7 | 0.7 |
| Cona Veľký jarok | 37 | 51.35% | 48.65% | 26.32% | 44.44% | 66.2 cm | 62 cm | 108.9 | 56.7 | 0.7 | 107.4 | 54 | 0.6 |
| Ala Malý Bysterec | 3 | - | 100% | - | 100% | - | 63.3 cm | - | - | - | 107.8 | 54.7 | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Aika z Vlčího dubu | 0,39746% | 9.375 | 17% | 53 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Unkas z Molu Es | 0,3993% | 9.375 | 19,33% | 26 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Borka II z Rosíkova CS | 0,11993% | 4.6875 | 25,57% | 19 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Cagi od Úhoště | 0,11162% | 4.6875 | 18,46% | 46 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Hero od Úhoště | 0,10578% | 4.6875 | 17,4% | 38 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,7 | Ambra Vlčí naděje | 0,1118% | 5.46875 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,6 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,05572% | 5.46875 | 16,65% | 20 |
| COI TOTALE: | 1,30161% |