| Nato: | 23-12-2025 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | |
| Microchip: | |
| Madre: | Euphoria Raya Vlčí štěstí |
| Padre: | Arrak Wolf of the Highlands |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,95% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 96.77 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 19.01 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Arrak Wolf of the HighlandsHD A ED 0COI: 22.79% |
![]() Corgoň Vlčí démonHD B -COI: 23.62% |
![]() Alex z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
![]() Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
Brix Zlatá žila- -COI: 13.95% |
Cedra Bonus- -COI: 19.71% |
||||
![]() Fenndy Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
|||
Ada Kollárov dvorHD A -COI: 30.94% |
||||
![]() Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Klea Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Dexeen Vlčí tlapkaHD A ED 0COI: 23.82% |
![]() Yipon z PeronowkiHD A -COI: 24.25% |
![]() Bakain Grey DiamondHD A ED 0COI: 22.23% |
Argos Spirit of the WolfHD B -COI: 19.90% |
|
Culsu z PeronowkiHD B ED 0COI: 22.66% |
||||
![]() Peymakylir z peronowkiHD A ED 0COI: 17.77% |
Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Gira DakmatHD B ED 0COI: 20.16% |
![]() Azar Zelený paprsekHD A -COI: 17.31% |
Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
||
Axa od Rajské chvojkyHD A -COI: 18.92% |
||||
![]() Borka II z Rosíkova CSHD C -COI: 25.57% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Bena od Kubinca- -COI: 22.90% |
||||
![]() Euphoria Raya Vlčí štěstíHD A ED 0COI: 22.85% |
![]() AACHEN GAIUS STRAZCA DIVOCINYHD A ED 0COI: 23.68% |
![]() Taabernakkelin LeroyHD A ED 0COI: 26.44% |
![]() Body Vlčí démonHD A ED 0COI: 23.04% |
Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
||||
![]() Elys spod ĎumbieraHD C -COI: 26.19% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
|||
Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
||||
![]() NAMYMONTALEHD B ED 0COI: 20.45% |
![]() Ognyan Montale Girios dvasiaHD A ED 0COI: 23.07% |
Tannin z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.47% |
||
Laudaj Girios dvasiaHD B ED 0COI: 14.15% |
||||
![]() WAPI LUPI DEL MONTALEHD A ED 0COI: 23.60% |
Nanuk new montale spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 24.94% |
|||
RAY OF SUN LUPI DEL MONTALEHD A ED 0COI: 20.31% |
||||
![]() Bella Vlčí štěstíHD A ED 0COI: 20.91% |
![]() Tobrok Conall YelHD A ED 0COI: 20.66% |
![]() Baxter Vlčí tlapkaHD A ED 0COI: 23.35% |
Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
|
Aileen Vlčí tlapkaHD B ED 0COI: 22.12% |
||||
![]() Yelka z Litavské kotlinyHD A ED 1COI: 19.86% |
Bounty z Blatnických vinicHD A -COI: 19.23% |
|||
Tara z Litavské kotlinyHD A -COI: 17.71% |
||||
![]() Asma Miracle MiaHD A ED 0COI: 21.25% |
![]() Juri Oskár DórHD A ED 0COI: 21.90% |
Baladin ArqevaHD A ED 0COI: 19.30% |
||
Helena Oskár DórHD A ED 0COI: 19.07% |
||||
![]() Asta z Opoja Pod HàjomHD A ED 0COI: 23.20% |
Ir Oskár DórHD A -COI: 23.24% |
|||
Etna od StarkejHD A -COI: 19.50% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ariki Navždy vlkem | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Arrak Wolf of the Highlands | 3 | 6 | 18 | 4 (22.22%) | - | - | - | - | - |
| Corgoň Vlčí démon | 8 | 6.5 | 52 | 30 (57.69%) | 23.33% | 6.67% | - | - | - |
| Alex z Čakajovského dvora | 6 | 5.67 | 34 | 11 (32.35%) | 72.73% | 27.27% | - | - | - |
| Blek z Liehovarského dvora | 8 | 4.5 | 36 | 13 (36.11%) | 84.62% | 15.38% | - | - | - |
| Brix Zlatá žila | 4 | 6 | 24 | 1 (4.17%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ariki Navždy vlkem | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Arrak Wolf of the Highlands | 18 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Corgoň Vlčí démon | 52 | 46.15% | 53.85% | 4.17% | 14.29% | 71 cm | 64.5 cm | 107 | 54.9 | - | 109 | 55.3 | 0.7 |
| Alex z Čakajovského dvora | 34 | 58.82% | 41.18% | 15% | 35.71% | 69.7 cm | 64.4 cm | 109.7 | 54.9 | - | 109.5 | 54.8 | 0.7 |
| Blek z Liehovarského dvora | 36 | 63.89% | 36.11% | 34.78% | 15.38% | 66.8 cm | 61 cm | 111.8 | 54.5 | - | 113.3 | 55.8 | - |
| Brix Zlatá žila | 24 | 37.5% | 62.5% | 11.11% | - | 66 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 3 - ♀ 5,7 | Aida Vlčí démon | 1,09229% | 16.40625 | 19,42% | 16 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 6 | Gira Dakmat | 0,42863% | 14.0625 | 20,16% | 24 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 7 | Alex z Čakajovského dvora | 0,22514% | 13.28125 | 23,12% | 34 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 6,7 | Argenta Zelená voda | 0,11482% | 8.59375 | 21,74% | 6 |
| 4 | ♂ 4 - ♀ 6,7,7 | Hero z Rofa | 0,22792% | 9.375 | 20,48% | 35 |
| 4 | ♂ 5,6,6 - ♀ 7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,06359% | 7.03125 | 31,05% | 95 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Hero od Úhoště | 0,05289% | 3.90625 | 17,4% | 38 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Cäsar von der Wolfsschleife | 0,05633% | 3.90625 | 24,36% | 62 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | Elba z Rofa | 0,06028% | 4.6875 | 25,96% | 6 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | Tambury z Rosíkova | 0,05526% | 4.6875 | 14,97% | 28 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 7,7 | Jolly z Molu Es | 0,10794% | 5.46875 | 16,29% | 52 |
| 5 | ♂ 5,7,7 - ♀ 7,7 | Milo Ruskov dvor CS | 0,0555% | 6.25 | 16,59% | 89 |
| COI TOTALE: | 2.54061% |