| Born: | 28-12-2003 |
| Sex: | Female |
| Registrer: | - |
| Microchip: | - |
| Mother: | Dia Dakmat |
| Father: | Grey Wolf z Molu Es |
| Breeder: | z Věrné smečky |
| Owner: | - |
| Nation: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28% Powered by WGI LAB |
| COI: | 18,75% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.58 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | A64 K1 Og P1 |
| Contact: |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|---|---|---|---|---|
| Assay z Věrné smečky x Bref od Tištínského potoka 2007-12-24 | |||||
| Erik z Věrné smečky ♂ | HD A | - | n/n | - | A69 OF Xf106,1 Xv54,5 P1 |
| Ebby z Věrné smečky ♁ | HD A | - | n/n | - | |
| Elis z Věrné smečky ♁ | - | - | - | - | A60,0 Xf111,67 Xv55,00 Xh0,61 Xhs18,33 Xb18,33 Xe |
| Elza z Věrné smečky ♁ | HD A | ED 0 | n/n | - | A60,5 OF Xf108,26 Xv54,55 Xh0,53 P1 Xhs18,18 Xb18,18 Xe |
| Emilly z Věrné smečky ♁ | - | - | - | - | |
| Erwin Equity z Věrné smečky ♂ | - | - | - | - | |
| Eschly z Věrné smečky ♁ | - | - | - | - | |
| Evita z Věrné smečky ♁ | HD A | - | n/n | n/n | A62,0 OC Xf109,68 Xv55,65 Xh0,61 P3 Xhs19,35 Xb19,35 Xe |
| Assay z Věrné smečky x Draco z Peronowki 2010-01-17 | |||||
| Haiti z Věrné smečky ♂ | - | - | - | - | |
| Hector Tamaska z Věrné smečky ♂ | - | - | - | - | |
| Hermiona z Věrné smečky ♁ | HD A | ED 0 | n/n | - | A67 OF Xf107,5 Xv53 P1 |
| Houdini z Věrné smečky ♂ | HD A | - | - | - | A66,5 Xf109,77 Xv56,39 Xh0,61 Xhs18,05 Xb19,55 Xe |
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Assay z Věrné smečky | 2 | 6 | 12 | 5 (41.67%) | 100% | - | - | - | - |
| Dia Dakmat | 5 | 5.4 | 27 | 13 (48.15%) | 76.92% | - | 7.69% | 15.38% | - |
| Borka II z Rosíkova CS | 3 | 6.33 | 19 | 14 (73.68%) | 42.86% | 35.71% | 7.14% | 7.14% | 7.14% |
| Bena od Kubinca | 4 | 6.75 | 27 | 3 (11.11%) | 33.33% | - | 66.67% | - | - |
| Clea od Štefánika | 3 | 4.33 | 13 | - | - | - | - | - | - |
| Alfa Ruskov Dvor CS | 5 | 4.2 | 21 | - | - | - | - | - | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Assay z Věrné smečky | 12 | 41.67% | 58.33% | 20% | 42.86% | 69 cm | 63 cm | 106.1 | 54.5 | - | 108.5 | 54.4 | - |
| Dia Dakmat | 27 | 44.44% | 55.56% | 16.67% | 33.33% | 72 cm | 64.2 cm | - | - | - | 112.9 | 53.2 | - |
| Borka II z Rosíkova CS | 19 | 26.32% | 73.68% | 20% | 71.43% | 67 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bena od Kubinca | 27 | 44.44% | 55.56% | - | 20% | - | 63.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Clea od Štefánika | 13 | 53.85% | 46.15% | - | 16.67% | - | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Alfa Ruskov Dvor CS | 21 | 52.38% | 47.62% | 9.09% | 30% | 67 cm | 64.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,43165% | 9.375 | 12,16% | 19 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Brita od Pavlišina CS | 0,48611% | 9.375 | 25,33% | 17 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 6 | Bak z Doušova dvora CS | 0,10312% | 7.8125 | 6,33% | 31 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 5,6,6 | Bruna z Banišťa CS | 0,32187% | 9.375 | 9,86% | 43 |
| 33 | ♂ 6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,5,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 2,56348% | 40.625 | 25% | 246 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Flit z Rosíkova CS | 0,10829% | 6.25 | 11,03% | 61 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Acarka Bropa CS | 0,20411% | 6.25 | 4,97% | 22 |
| 4 | ♂ 6,6,6 - ♀ 5 | Atos z Belešova CS | 0,32487% | 7.8125 | 11,03% | 68 |
| 10 | ♂ 6,6,7,7,7 - ♀ 5,6,7,7,7 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,37785% | 12.5 | 10,65% | 33 |
| COI TOTAL: | 4,92133% |