| Nato: | 09-04-2014 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO1457623 |
| Microchip: | 380260100064539 |
| Madre: | ARIMMINUM FLARE FAIRY |
| Padre: | ARSENIO LUPIN |
| Allevatore: | LAKEWOLF |
| Proprietario: | LAKE WOLF (OLEGGINI EDOARDO PRIMO) |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,55% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 96.77 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.07 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
3921967001
|
![]() ARSENIO LUPINHD B ED 0COI: 21.76% |
![]() VUKHD A ED 0COI: 21.37% |
![]() BRUCEWOLFHD A ED 0COI: 20.81% |
![]() FUOCOHD A -COI: 21.63% |
ANGEL- -COI: 16.39% |
BAMBOLA- -COI: 17.76% |
||||
![]() ELFAHD A ED 0COI: 27.00% |
RENDYHD B -COI: 19.78% |
|||
AIKAHD A -COI: 21.88% |
||||
![]() VELINA PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.77% |
![]() AMOR PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() NENSYHD B -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
||||
![]() VOLLEYHD B ED 0COI: 25.81% |
![]() MATRIX- -COI: 21.97% |
![]() UMYHD A ED 0COI: 18.69% |
EMIR PASSO DEL LUPO- -COI: 20.62% |
|
ASTRIDHD A -COI: 16.39% |
||||
![]() QUERISHD A -COI: 20.00% |
DOBRY DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
|||
Beauty Kazanova stopa- -COI: 18.39% |
||||
![]() EDEN PASSO DEL LUPO- -COI: 20.62% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
|||
Agarka SaberusHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM FLARE FAIRYHD A ED 0COI: 20.12% |
![]() AMAROK ARIMMINUM -Mazzoni-HD B ED 0COI: 20.07% |
![]() GREYWOLF PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() Heda Oskar DorHD A ED 0COI: 19.07% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
||
Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
||||
![]() Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() ARIMMINUM ANDROMEDAHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
![]() Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||
Alma z Kladenské záře CSHD B -COI: 16.85% |
||||
![]() Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ELDEST LAKEWOLF | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARSENIO LUPIN | 1 | 8 | 8 | 3 (37.5%) | 100% | - | - | - | - |
| VUK | 3 | 5 | 15 | 4 (26.67%) | 25% | 50% | - | 25% | - |
| BRUCEWOLF | 1 | 6 | 6 | 2 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| FUOCO | 2 | 5.5 | 11 | 4 (36.36%) | 100% | - | - | - | - |
| ANGEL | 4 | 5.75 | 23 | 3 (13.04%) | 33.33% | - | 66.67% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ELDEST LAKEWOLF | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARSENIO LUPIN | 8 | 37.5% | 62.5% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| VUK | 15 | 53.33% | 46.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BRUCEWOLF | 6 | 66.67% | 33.33% | 25% | - | 65 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| FUOCO | 11 | 63.64% | 36.36% | - | 25% | - | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| ANGEL | 23 | 43.48% | 56.52% | 10% | - | 65 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | FENDY PASSO DEL LUPO | 0,41983% | 9.375 | 20,03% | 38 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,43593% | 9.375 | 23,85% | 184 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Dyk Věrný | 0,10908% | 6.25 | 18,64% | 48 |
| 7 | ♂ 5,7,7,7,7 - ♀ 6,6 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,22162% | 9.375 | 16,83% | 38 |
| 4 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,22614% | 6.25 | 18,08% | 83 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 6,7 | Charon Šedá eminence | 0,16711% | 6.25 | 17,24% | 120 |
| 5 | ♂ 5,7,7,7 - ♀ 6 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,10937% | 7.03125 | 15,75% | 14 |
| 6 | ♂ 6,7 - ♀ 5,7,7,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,16082% | 7.8125 | 12,32% | 32 |
| COI TOTALE: | 1,84989% |