| Nacido: | 29-10-1996 |
| Sexo: | Hembra |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Amálka od Buližníku CS |
| Padre: | Colt Zepeř CS |
| Criador: | z Molu |
| Propietario: | - |
| Procedencia: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 25.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 14,68% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 64.52 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.26 % Powered by WGI LAB | Selección: | A62 Oh P1 |
| Contactos: |
| Nombre | HD | ED | DM | DW | Selección |
|---|---|---|---|---|---|
| Fatima z Molu CS x Ares od Šurdy 2001-12-04 | |||||
| Aram z Laudu ♂ | HD C | - | - | - | |
| Angel z Laudu ♂ | - | - | - | - | |
| Exposición | fecha | Categoría | Juicio | Posición | Titulos | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Klubová výstava ?sV - Zlín Giudice: Tibor Havelka (SK) |
13-05-2000 | Champion class | Eccellente | 2 | |
||
| Národní výstava ps? - Litom??ice Giudice: Ji?í P?tioký (CZ) |
20-05-2000 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC |
||
| Speciální výstava CsV - Praha Giudice: Monika Soukupová (CZ) |
01-10-2000 | Champion class | Eccellente | 1 | |
||
| Speciální výstava KCH?SV - Lázn? B?lohrad Giudice: Anna Šimá?ková (CZ) |
04-08-2001 | Champion class | Eccellente | 4 | |
||
| Speciální výstava ?SV - Zbraslav Giudice: Jind?ich Jedli?ka (CZ) |
28-09-2003 | Working class | Molto buono | - | |
||
| Nombre | Camadas | Σ | Hijos | Prueba HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fatima z Molu CS | 1 | 2 | 2 | 1 (50%) | - | - | 100% | - | - |
| Amálka od Buližníku CS | 5 | 5.8 | 29 | 12 (41.38%) | 75% | - | 16.67% | 8.33% | - |
| Asta Břevnovská stopa CS | 2 | 4.5 | 9 | 7 (77.78%) | 71.43% | 14.29% | 14.29% | - | - |
| Brita od Pavlišina CS | 3 | 5.67 | 17 | 7 (41.18%) | 71.43% | - | 14.29% | 14.29% | - |
| Bruna z Banišťa CS | 8 | 5.38 | 43 | 1 (2.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Tola z Pohraniční stráže | 6 | 6.17 | 37 | 1 (2.7%) | 100% | - | - | - | - |
| Nombre | Hijos | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fatima z Molu CS | 2 | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Amálka od Buližníku CS | 29 | 51.72% | 48.28% | 33.33% | 42.86% | 69.4 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Asta Břevnovská stopa CS | 9 | 44.44% | 55.56% | 25% | 80% | 66 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Brita od Pavlišina CS | 17 | 52.94% | 47.06% | 55.56% | 37.5% | 68 cm | 41.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bruna z Banišťa CS | 43 | 48.84% | 51.16% | 33.33% | 40.91% | 67.7 cm | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Tola z Pohraniční stráže | 37 | 51.35% | 48.65% | 42.11% | 50% | 64.8 cm | 61.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generaciones | Nombre | Contribución | % Sangre | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Bak z Doušova dvora CS | 1,64986% | 18.75 | 6,33% | 31 |
| 4 | ♂ 4,4 - ♀ 5,5 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 1,18675% | 18.75 | 1,36% | 30 |
| 4 | ♂ 4,4 - ♀ 5,5 | Ayak z Vlamy CS | 1,26858% | 18.75 | 8,35% | 38 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,5 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,43182% | 9.375 | 10,65% | 33 |
| 11 | ♂ 5,5,5,6 - ♀ 5,5,5,5,5,6,6 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 4,5166% | 29.6875 | 25% | 246 |
| 5 | ♂ 5,5,5 - ♀ 6,6 | Zilka z Pohraniční stráže | 0,19703% | 12.5 | 0,8% | 8 |
| 5 | ♂ 5,5,5 - ♀ 6,6 | Caro z Pohraniční stráže | 0,19856% | 12.5 | 1,66% | 8 |
| 6 | ♂ 5,5,6 - ♀ 5,6,6 | Ara z Pohraniční stráže | 0,50783% | 14.0625 | 4,31% | 29 |
| 4 | ♂ 6 - ♀ 5,6,6 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,10238% | 7.8125 | 4,86% | 21 |
| COI TOTAL: | 10,0594% |